CİNLERDEN KORUNMAK İÇİN MUSKA

Muskaların pek çok amaç hazırladığını herkes bilir. Bu kişinin ne ve hangi amaç ile muska hazırlatmak istediğine bağlı bir durum olarak ortaya çıkmaktadır. Muskalar pek çok amaç için yazılabilirler. Kimi zaman hastalıklardan kurtulmak için ve ya da korunmak için, bazen cin gibi bedensiz varlıkların rahatsız etmesi ve ya musallat olması gibi durumlarda muskalar yine yazılabilirler.

Cin dediğimiz varlıklar bizim dünyamızda olsalar da biz onlar göremiyoruz, biz 3. Boyutta yaşarken bu cin dediğimiz bedensiz varlıklar 4. Boyutta yaşamaktadırlar, bu yüzden biz onları çıplak göz ile görememekteyiz. Cin dediğimiz bu varlıklar kolay kolay insanlara zarar vermezler, kendilerine ait bir dünyaları vardır. Biz insanlar o varlıkları göremediğimiz için bilemeden yani yanlışlıkla o varlıklara zarar verebiliyoruz ve o varlıklar da bu yüzden insanlara zarar vermektedirler, cinlerde kendi içlerinde Müslüman olan ve olmayan olarak ayrışmışlardır. Müslüman olan cinler zarar görseler bile insanlara zarar vermezler sadece zarar veren kişinin rüyasına girer ve o kişiyi uyarırlar kişi anlamaz ise anlayana kadar gelirler. Müslüman olmayan cinler ise çoğunlukla büyü yolu ile gelirler, ve maalesef o kişiye musallat olurlar ve musallat oldukları kişinin hayatını kötü yönde etkilerler. Büyünün etkisi gitse bile musallat o kişi birlikte olduğundan dolayı kişi büyünün etkisinden kurtulmaz. Bunun için bu duruma maruz kalan mutlaka bir uzmandan yardım almalıdır. Öncelikle uzman kişi bir bakım yapmalı ve ardından nelerin yapılacağına karar vermelidir. Uzman kişi buna karar verdikten sonra büyü bozmak cin hazırlıklara başlar ve büyüyü bozduktan sonra kişiyi koruması için bir muska yazar ve kişi bir süre bu muskayı taşır ve ardından yüksek bir yerde saklamaya devam eder ve bu şekilde kişi kendini koruma altına almış olur.

Cinlerden korunmak için hazırlanan muskalarda kişinin kendisinin de muskanın içinde yazılı olan duaları okuması gerekir. bu şekilde yapıldığında muska en iyi şekilde etkisini gösterecektir. Diğer türlü muskanın etkisi zayıf olacaktır ve kişi kendini koruma altına almakta başarısız olacaktır.

Leave a comment