CİNLER MUSALLAT OLUR MU

Cinler musallat olur mu sorusuna cevabımız elbette evet olacaktır. Cinler insanlara musallat olabiliyor ve cinlerin insanlara musallat olma şekilleri vardır. Bu konuyu açmadan önce cinler hakkında bilgilendirmek en doğrusu olacaktır. Cin dediğimiz ruhani varlıklar 4. Boyutta yaşayan ve insan gözü ile görülemeyen varlıklardır. Her ne kadar biz insanlar onları göremesek te onlar bizi görebilirler. Cin dediğimiz bu ruhani varlıkların yaşantıları bizimkine çok benzemektedir. Cinler aleminde hayat süren cinler insanlar gibi doğar büyür ve çoğalırlar. Bununla birlikte yine insanlar gibi yer ve içerler. Elbette farklılıklar vardır. Cinlerin en çok bulunduğu yerler çok ıssız ve terk edilmiş mekanlar, hamam gibi yerler banyo tuvalet ve lavabolarda yaşarlar. Bu yüzden insanların her zaman çok dikkatli olmaları gerekmektedir. İnsanlar bilinçli ve bilinçsiz bir şekilde cinlere zarar verebilirler.

Cinler insanlara değişik şekillerde musallat olabiliyorlar. İnsanlar banyoya girdiklerinde mutlaka avret yerlerini kapatmaları gerekir, cinler çıplakken insanlara aşık olabiliyor ve sonrasında musallat olabilirler ve rahatsız etmeye başlarlar, özellikle uyku halindeyken yaşarlar. Diğer bir musallat olma şekli ise, insanların onlara bilinçli ve ya bilinçsiz zarar vermelerinden kaynaklı olan musallat türü vardır. İnsanlar cinlere zarar verdiklerinde cinler bunun intikamını almak isteyeceklerdir ve yine zarar veren insanı rahatsız ederek intikamını alacaktır. Kişi bu durumdan oldukça zararlı çıkacaktır, çünkü cinler zarar insana zarar vermeden bırakmayacaktır. Bu durumda kişi gerekli önlemleri almadıkça kişi bu durumdan kurtulamaz. Bir diğer musallat olma şekli ise elbette büyülerdir. Büyü yapıldığında büyünün amacına göre kişilere cinler gönderilir ve büyü hangi amaca hizmet ediyor ise, cin ve ya cinler kişiyi o yönde etkilemeye başlayacaktır, büyünün etkisi geçse bile cinlerin musallat olmaları yüzünden kişi büyünün etkisinden kurtulamayacaktır.

Cinlerin musallat olmaları insanları çok zor durumlarda bırakabilir. Böyle bir durumda kişilerin mutlaka uzman birine giderek uzman kişiden yardım alması gerekmektedir. Bu durumdan kurtulmaz ise kişiyi çok zor günler bekliyor olacaktır. Cinler insanlara musallat olabilir ve bu durum tehlikeli bir durumdur.

Leave a comment