CİN ÇARPMASI GERÇEK MİDİR

Cin çarpması dinimize göre elbette gerçek bir durumdur. Cinler ile karşı karşıya kalmış insanların maalesef durumları çok kötüdür. Özellikle Müslüman olmayan ve aynı zamanda şeytani varlıklardan birine denk gelmişse, bu cin elbette kişiye büyük zararlar verecektir. Cin çarpmasına uğrayan kişi ruhani olarak etkilenmesinin yanında bir süre sonra fiziksel olarak ta etkilenmeye başlayacaktır. Kişi o duruma geldikten sonra çok geç kalınmış ta olabilir. Hiç vakit kaybetmeden uzman birini bulup o kişiden yardım ve destek alınması şarttır aksi taktirde kişi hayatı boyunca kötü durumlarda kalarak yaşayabilir.

Cinlerin insanlara durduk yere bulaştığı görülmemiştir. Kişi bilerek ve ya bilmeyerek zarar vermiş olabilir ve ya cinlerin insanlara aşık olma durumları da vardır ve yine bunun yanı sıra büyü yolu gönderilmeleri vardır. Kişilerin cinlere bilerek ve ya bilmeyerek verdiği zararlardan bahsedecek olursak, insanlar lavaboya sıcak su döktüklerinde destur çekmezler ise cinlere zarar verebilirler ve cinler elbette o durumda kişiye zarar vermek isteyerek intikam almak isteyeceklerdir. İnsanların bilmeyerek yaptığı bir durumdur ancak kişi bunları bildiği halde dikkat etmeden bilerek yapmış ise bilerek zarar vermiş olabilir. Böyle bir durumda cinler yine o kişiye zarar vermek isteyecektir. Durum böyle olunca zarar veren kişiyi zor zamanlar bekliyor olacaktır. Cin çarpması cinlerin kişiye zarar vermesi olarak açıklanabilmektedir.

Cinlerin insanlara zarar vermesinin bir diğer şekli ise, büyü yoludur büyüler yapıldığında amaca göre cinler insanlara gönderilirler. Yapılan büyü kara büyü ise, gönderilen cinlerde elbette şeytani olacaktır. Bu yüzden kara büyülerde gönderilen cinler amaca göre çok daha etkili olurlar ve kişilere çok ciddi zararlar verebilirler. Ak büyülerin gerçekleşmesi biraz zaman alabilir ancak yapılan bir kara büyü yapıldığı andan itibaren etkisini göstermeye başlayacaktır. Cinlerin insanlara musallat olması ve yine kişiye ciddi bir zarar vermesi yine cin çarpması olarak nitelendirilebilir.

Halk arasında cin çarpması olarak bilinen bu durum karşısında hocalar ve ya medyumlar gidilecek en doğru kişilerdir. Önemli olan uzman kişiyi bulmaktır.

bir yorum bırakın