BÜYÜYÜ KİM GERÇEKLEŞTİRİR

Büyüyü elbette herkes yapamaz, büyü işi çok ciddi bir iştir ve sıradan normal insanların yapabileceği bir iş değildir. Büyüler büyük bir bilgi birikimi gerektirir ve bununla birlikte enerjisi yüksek olanlar ancak büyü işini yapabilirler. Büyüler çoğu kişinin bildiği üzere bu alemden olmayan bedensiz ruhani varlıklar ile birlikte çalışılarak yapılabilirler. İnsanlar bu ruhani varlıkları cin olarak tanırlar ve insanların çoğu bu varlıklardan korkarlar.

Cin dediğimiz bu bedensiz ruhani varlıklar büyüler yapıldıkları zaman insanlara yani büyülerin yapıldığı kişilere gönderilirler ve büyünün amacına göre kişiyi etkilerler. Kişi üzerindeki büyüden kurtulmak istediğinde önce kişiye büyü yolu ile musallat olan cinlerden kurtulması gerekir. cin dediğimiz bu varlıklar insanlara büyük zarar verebilirler ve kişiyi büyük ölçüde etkileyebilirler. Cinler insanları etkiledikleri kadar yönlendirebilirler de. Büyü işi ile uğraşan kişilerin cin dediğimiz bu ruhani varlıklar ile dostluk kurmuş kişilerdir ve büyü için gerekli olan bütün bilgileri cinlerin aleminden alırlar ve ona göre hareket ederler.

Büyü ile uğraşan kişiler büyücü adını alabilirler ancak ülkemizde bu kişilere medyum ve ya hoca dendiğini herkes bilmektedir. Bazı sıradan normal insanlar büyü yapmaya çalıştıklarında elbette başarılı olamazlar ve bunun yanı sıra kişiler bundan büyük zarar görürler, sıradan normal kişiler cinler alemini bilmezler ve büyü yaparken gelen cinlerin enerjisinden yüksek olmazsa büyü yapan kişi büyük zararlar görebilir ve cinler bu kişiyi rahat bırakmazlar. Bu yüzden büyü işi çok zahmetli ve enerji gerektiren bir alan olmasının yanı sıra büyük bir bilgi birikimi de gerektirir.

Büyü demek kişinin ALLAH tan istemesi gereken her şeyi şeytan ve şeytani varlıklardan istemesi anlamına gelir ve dinimize göre bu büyük günahlar arasından olmasının yanı sıra affı olmayan bir günahtır. Bu yüzden büyüler yasaklanmıştır. Kişinin özgür iradesi ile oynanmaktadır. Büyüleri kimse kimseye tavsiye etmez ama bazı durumlarda kişi çaresiz kalmıştır ve son çare olarak büyü yolunu seçmiştir. Her ne olursa olsun büyü insanların asla tercih etmeyeceği bir yol olmalıdır.

bir yorum bırakın