BÜYÜYÜ BOZMAK İÇİN HOCAYA GİDİLİR Mİ ?

Yapılan büyüyü bozmak ancak bu ilmi bilen insanların yapabileceği bir şeydir. Bu ilme sahip olmayan sıradan insanların yapılan bir büyüyü bozma gibi bir imkanları yoktur. Büyünün nasıl ne amaçla yapıldığını bilmeden bir bozulması imkansızdır. Büyüler çok çeşitli yollar ve işlemlerden geçerek yapılmaktadır. Bu ilme sahip olmayan kişiler ne bir büyü yapabilir ne de yapılan büyüyü boza bilirler.

Büyüler yapılırken amaç çok önemlidir. Buna bir örnek verecek olursak ,papaz büyüleri iyi bir örnek teşkil edecektir. Papaz büyüleri zarar vermek öldürmek amaçlı yapıldıkları için kara büyüler arasına girerler. Bunlar gerçekten çok kötü büyülerdir. İslamiyeti bile ve yaşayan hocaların bu büyü ile uğraşmadıkları bir gerçektir. Bir çok hoca ve medyum bu büyüleri yapmak istemezler. Bunun nedeni ise tamamen kötülük için yapılmaları bir diğer sebep ise bu büyülerin dinimizce uygun bulunmayan yöntemler kullanılarak yapıldığından kaynaklanır. Bu yüzden bu büyüleri genellikle papazlar yapmaktadır. Bu yüzden papaz büyüsü adı verilmiştir. Bu büyüler hem masraflı ve bir çok işlemden geçerek yapılmaktadır. Çeşitli bitkilerin yanında hayvan uvuzları da kullanılmaktadır. bu büyülere örnek sabun büyüsü, ölü toprağından yapılan büyü iyi bir örnektir. Bu büyüler kişiye ciddi anlamda zarar vermek ve ya yok etmek için yapılırlar. Bunların yanı sıra bu yapılan papaz büyüleri her bakım da çıkmamaktadır. Bu da bu büyülerin etkisinin ne kadar tesirli olduğunu gösterir niteliktedir. Hoca ve medyumlar bu büyüleri görmek ve bakmak için özel bakımlar uygulamaktadır.

Kişinin kendisine bir büyü yapıldığını düşünüyor ve ya hissediyor ise , mutlaka bir hoca ve ya medyumdan yardım almaları gerekmektedir. Eğer yapılan bakımlarda büyü görünür ise, kişi tek başına bu büyüden kurtulamaz ve ya tek başına bozamaz. Yapılan büyüler farklı amaçlar için yapıldıklarında dolayı hocadan başka kimse çözemez. Büyü ve benzeri uygulamalar ilim ve uzmanlık gerektiren konulardır. Kişi kendisine nasıl bir büyünün yapıldığını bilmeden kendisi hiçbir şekilde bu büyüden kurtulamazlar. Bu yüzden bir hoca yardımı ile bu durumdan kurtulmaları tavsiye edilir.

Leave a comment