BÜYÜNÜN ETKİLERİ

Büyüler yapıldıkları andan itibaren kişiler üzerinde bir etki meydana getirmeye başlarlar. Bu etki alanının içinde olan kişiler kendilerini mutlaka belli ederler. Büyüler insanların iyi niyetlerle ve yahut kötü niyetler ile yapılmaktadır, büyüler ne amaç ile yapılırsa yapılsın dinimizde asla hiçbir yeri yoktur ve büyük günahlar arasında yer alır her zaman. Yine büyü yapmak ve yaptırmanın günah olmasının yanında affı olmayan bir günahtır. Büyü yapmak ve yaptırmak Allah a şirk koşmak ve aynı zamanda dinden çıkmak anlamını taşımaktadır. İnsanlar büyü yapmanın ve yaptırmanın her ne kadar günah ve yasak olduklarını bilseler bile, büyü yapmaktan ve yaptırmaktan vazgeçmemişler. İnsanların elde etmedeki hırsları bunları yani büyüleri meydana getirmiştir.

Kişi üzerinde yapılan bir büyü olduğunu nasıl anlayabiliriz ve bunun etkileri sorusuna verilecek birden fazla cevap vardır. Bazı durumlarda kişi kendisinde bir büyü olduğuna inanmak istemez, yasadığı her şeyin bir hayat akşından ibaret olduğunu düşünür. Bu durum özellikle aşk ve bağlama büyülerinde çok sık görülen bir durumdur. Yapılan bazı kara büyüler çok fazla etkili olur ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan bazı kötü ve art niyetli büyülerde kişi her açıdan etkilenir. Kişi önce psikolojik yönden etkilenir, ruhsal duygu patlamaları yaşar malesef ve kişi umutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan kişi her şeyden vazgeçer ve sonunda kendi köşesine çekilirler. Yine büyü yapılan insanlar da ani bayılmalar eşlik edebilirler. bunula birlikte kekemelik belirtileri de ortaya çıkabilir. Kişi ruhsal bunalımların yanı sıra fiziki sorunlara da maruz kalabilirler. Büyülerin yapılış amaçları büyünün etkileri ve rahatsızlıklarla yakından alakalıdır.

Yapılan büyüler kişileri büyü bozulana kadar etkileyecektir. Kötü büyülerde çoğunlukla büyü yapılan kişiye cinler musallat olarak gönderilir ve o kişi ile uğraşırlar, devamlı büyü yapılan kişiyi rahatsız ederler, rüyalarda rahatsız etmeye başladıktan sonra gerçek dünyada da rahatsız etmeye başlarlar. Böyle durumlarda kişiler alanında uzman bir hoca ya da medyumdan yardım almaları gerekir. Bu önlemler alınmaz ise kişi çok zor zamanlar ile karşı karşıya kalmış demektir. Alanında uzman ilim sahibi kimseler yapılan büyüleri bozar ve bununbüyü bozulduktan sonra o kişi koruma altına alınır ve yapılacak büyülere karşı kişi kendini korunmuş olacaktır.

 

 

Leave a comment