BÜYÜNÜN BOZULDUĞU NASIL ANLAŞILIR

Büyüler hazırlanıp işlem tamamlandıktan sonra kişiler üzerinde bir etki alanı oluştururlar. Bu etki alanında olan kişiler kendilerini mutlaka belli olurlar. Büyüler insanların iyi niyetleriyle ve ya kötü niyetleriyle yapılırlar, büyüler hangi amaç ile yapılırsa yapılsın dinimizde asla yeri yoktur ve büyük günahlar arasında yer alırlar. Aynı zamanda büyü yapmak ve büyü yaptırmak günah olmasının yanında affı olmayan bir günahtır her zaman. Büyü yapmak ve yaptırmak Allah a şirk koşmak ve dinden çıkmak anlamına gelmektedir. İnsanlar büyü yapmanın ve yaptırmanın ne kadar günah haram ve yasak olduklarını bilseler bile, büyü yapmaktan ve yaptırmaktan vazgeçmemişlerdir. İnsanların elde etmedeki hırsları bunları meydana getirmiştir.

Kişi üzerinde büyü olduğunu nasıl anlaşılır sorusuna verilebilecek çok fazla cevap vardır. Bazı durumlarda kişi kendisinin üzerinde bir büyü olduğuna inanmaz ,yasadığı her şeyin bir hayat akşından ibaret olduğunu düşünür. Böyle bir durumda özellikle aşk ve aşk bağlama büyülerinde öne çıkan bir durumdur. Yapılan bazı kara büyüler çok daha fazla etkilidir ve büyü yapılan kişi bunu elbette fark edebilir. Yapılan bazı kötü büyülerde kişi her türlü açıdan etkilenir. Kişi ilk önce psikolojik açıdan etkilenir, ruhsal duygu patlamaları yaşar ve kişi umutsuzluğa kapılarak hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan kişi her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilir. Yine büyü yapılan kişilerde ani bayılmalar görülmektedir. bunula birlikte kekemelik te olabilmektedir. Kişi ruhsal bunalımların yanında fiziki sorunlarda yaşayabilir. Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklarla yakından alakalıdır her zaman.

Yapılan büyüler kişileri büyü bozulana kadar etkilemeye devam edecektir. Kötü büyülerde çoğunlukla büyü yapılan kişiye cinler musallat olarak yollanır ve o kişi ile sürekli uğraşırlar, sürekli büyü yapılan kişiyi rahatsız ederler sürekli, rüyalarda rahatsız etmeye başladıktan sonra gerçek dünyada da rahatsız etmeye başlarlar. Böyle durumlarda en doğrusu kişiler mutlaka alanında uzman bir hoca ve ya medyum yardım almaları gerekir. Bu önlemler alınmaz ise kişi çok zor zamanlar ve dönemler ile karşı karşıya demektir. Alanında uzman ilim sahibi kimseler yapılan büyüleri bozar ve büyü bozulduktan sonra o kişi koruma altına alınır ve yapılacak büyülere karşı kişi korunmuş olacaktır.

bir yorum bırakın