BÜYÜLER AYET VE ESMALARLA BOZULABİLİR Mİ ?

Büyüler çok çeşitli yollar ve yine çok değişik amaçlar ile yapılmaktadır. Bazı büyüler hayırlara vesile olurken bazı büyüler ise düşmanlık ve zarar vermek amaçlı yapılırlar. Her büyünün kendine has yapılma yöntemi vardır ve bununla birlikte her büyünün kendine has malzemeleri vardır. Büyü ve benzeri metodlar ile yapılan her işlem bir bilgi birikimi gerektirir. Büyüler yapılırken hoca ve medyumlar bedensiz varlıklar dediğimiz cinlerden yardım ve destek alarak bu işlemleri yerine getirmektedir. Cinlerle iletişime geçerek ne yapılması gerektiği bilgileri alınarak bu işlemler sırası ile yapılırlar.

Her büyünün etkisi mutlaka farklı olacaktır. Her kişiye olan etkisi yine değişiklik gösterecektir. Allah a inancı tam olan , Allah a tüm kalbi ile bağlı onun yolundan giden biri büyüden çok fazla etkilenmeyebilir. Bunun sebebi ise, böyle biri sürekli kuran ve ayetleri okuduğu için büyülerden de korunmuş olur. Çünkü kuranda büyü gibi şeylerden korunma duaları vardır ve o kişi bunları sürekli okumaktadır. Tabi ki her yapılan her büyünün etkisi ve yapılış şekli değişik olduğu için her büyüden korunamayabilirler. Bazı büyüler çok etkili olur ve hadimleri vardır, onlar büyü yapılan kişiye gönderilir, bu yüzden ne kadar imanlı olursa olsun bu kişiler yapılan bu etkili büyüden korunamayacaktır. Bu büyülerden korunmak için yine yapılan koruma vefk leri bulunur. Yapılan bir büyü var ise, iyi ve alanında uzman bir medyum ve ya hoca dan yardım almaları gerekir. Hoca yaptığı bakımda bir büyü görür ise, bunun bozulma yöntemini de bakacaktır. Alanında uzman olan hoca yapılan büyüyü kendine has yöntemlerle bozduktan sonra büyü yapılan kişiyi koruma altına alacak bir koruma vefki hazırlayacaktır. Bu koruma vefki büyü yapılan kişiyi büyülere karşı koruyacak ve yeni yapılacak büyülerden de korunmuş olacak.

Büyülerden korunmak için ayetler ve esmalar elbette insanları koruyacaktır fakat bazen yeterli olmayacaktır. Bu yüzden bir hocadan ve ya medyumları yardım almaları gerekir. Büyü çeşitleri çok fazla olduğu için bozulma yöntemleri de farklı olacaktır.

bir yorum bırakın