BÜYÜDEN KORUNMAK İÇİN NASIL TÜTSÜ YAPILIR ?

Büyüler tarih boyunca insanların vazgeçemediği bir şey olmuştur. İnsanlar kendi çabaları ile elde edemediklerini büyü yolu ile elde etmeye çalışmışlardır. Büyüler ak büyü ve kara büyü olmak üzere ikiye ayrılmışlardır. Ak büyüler kimseye zarar vermek için yapılmazlar, genellikle birleştirme amaçlı yapılırlar. Karşılıksız aşk yaşayanlar, giden sevgiliyi ve ya eşi geri getirmek için yapılırlar. Bunlar hayırlı işler için yapıldığından dolayı ak büyü olarak tanımlanırlar. Kara büyüler ise tamamen zarar vermek amacı ile yapılırlar. Kara büyüler yapılırken enerjiden oluşan bedensiz varlıkların yardımı alınarak yapılırlar. Kara büyüler yapılan kişiye hastalık verir, bunalıma sokar ve hatta öyle büyüler vardır ki bu büyüler kişinin ölmesi için yapılır. Bu büyü yapıldığında kişi önce bunalıma girer ardından hastalıklarla boğuşmaya başlar ve yataklara düşer En son olarak ta ölürler.

Tütsüler tarih boyunca varlığını sürdürmüşlerdir. Tütsüler bir çok amaç için kullanılabilirler. Bitkilerden yapılırlar ve her bitkinin kendine has kokusu olduğu gibi kendine has etkileri vardır. Tütsüler evlerin güzel kokması için kullanılırken bazen de arındırma amaçlı kullanılırlar. Bazı bitkilerin tütsüleri rahatlama amacı için kullanılırlar. Tütsülerden yararlanma amacı kişinin isteğine göre farklılık gösterir, kişi rahatlamak istiyor ise lavanta gibi rahatlatıcı sakinleştirici tütsüler kullanır. Eğer kişi üzerinde negatif şeyler olduğunu hissediyor ise üzerlik tohumu ve çörek otu tütsülerinden faydalanabilir.

Tarihten bu yana tütsülerin farklı amaçlar için kullanıldıklarını söylemiştik. Bir yeri arındırmak için tütsülerin kullanıldığı kadar büyüler de de tütsünün yeri bulunmaktadır. Büyüler yapılırken tütsüler yakılır ve o ortama farklı bir enerji yayılır. Bu tütsüler yakılırken ve tütsüler yakıldıktan sonra dualar eşliğinde işlemler gerçekleştirilir. Büyüden korunmak ve ya bir büyüden kurtulmak için ise yine tütsülerden yardım alınır. Bu gibi durumlarda evde ve ya ortamda üzerlik tohumundan yapılan tütsüler kullanılarak dualar eşliğinde her yer gezilir. Bu şekilde kapılarak ortam ve ya kişinin üzerindeki kötü enerjilerin kaybolması sağlanır. Yine bunlar için uzman bir kişiden yardım alınarak yapılması en doğrusu

Leave a comment