BÜYÜ VE CİNLER

Büyü ve cinler elbette ayrılmaz ikilidir. Cin dediğimiz bedensiz varlıklar her büyü de ve ya her bakımda mutlaka görev alırlar. Kişi üzerinde ne var ne yok hepsinin bilgisi cinlerden alınmaktadır. Elbette bu bilgiler bakım ile birlikte alınmaktadır. Kişinin ismi ve aynı zamanda anne ismi kullanılarak bakım yapılabilmektedir. Dediğimiz gibi büyüler ve cinler her zaman birbiri ile ayrılmaz bütünlerdir.

Cin dediğimiz bu varlıklardan biraz söz edecek olursak eğer, cin kelime anlamı olarak gizli olan anlamına gelmektedir. Evet adından da anlaşılacağı gibi gizlidir çünkü biz sıradan normal insanların o varlıkları görmesi mümkün değildir. Cin dediğimiz varlıklar ile aynı dünyada yaşarız ancak bizim onları görmemiz mümkün değildir. Biz insanlar 3. Boyutta yaşamaktayız ancak cin dediğimiz varlıklar 4ç boyutta yaşamaktadırlar. Bunların yanı sıra cin dediğimiz varlıkların bir bedeni yoktur ve bunun yanı sıra dumansız ateşten yaratılmışlardır. Cin denilen bu varlıkların da biz insanların hayatları gibi hayatları vardır. Bu varlıklar da insanlar gibi yer içerler bir aileleri ve sülaleleri vardır. Doğup büyüyüp ölürler ve bununla birlikte çoğalabilirler. Sadece bir bedenleri yoktur. En çok tuvalet ve banyoda hamam gibi yerlerde bulunmayı severler, yine bununla birlikte çok ıssız yerlerde bulunurlar. Bu yüzden insanların onlara zarar vermemesi için çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Lavaboya sıcak su dökerken destur çekerek dökmeleri en doğrusu olacaktır. İnsanlar o varlıklara bilmeden de zarar vermektedirler. Böyle bir durumda zarar verdikleri cinler Müslüman değillerse musallat olabilirler. Musallat olduktan sonra kişilerin hayatları çok zor hale gelir.

Büyüler yapılırken cinlerden yardım alınır, yapılan büyü eğer kara büyü ise, mutlaka bu cinler şeytani olurlar ve bu büyülerde severek ve isteyerek görev alırlar. Kara büyüler bu yüzden ak büyülere göre çok daha etkili olurlar. Böyle büyülere maruz kalmak istemeyen kişilerin mutlaka koruyucu muska yaptırmaları ve ya da yazdırmaları gerekmektedir. Bu şekilde büyülerden ve cinlerden korunmuş olabilirler. Muska yazdırmak için de yine alanında uzman birinden yardım alınarak yapılması en doğrusu olacaktır.

bir yorum bırakın