BÜYÜ İLE YUVA YIKMAK

Yapılan büyüler ile yuvalar yıkılabilir. Bunun için birden fazla büyü türü vardır ve bu büyülerden biri de domuz yağı büyüsüdür. Domuz yağı büyüsü dediğimiz bu büyü çeşidi kara büyüler arasında yer almasının yanında en çok eşleri ayırmak aralarına soğukluk girmesi için yapılan ve aynı zamanda kara büyüler arasında yer alan bir büyü olarak yerini alır. domuz yağı kullanılarak yapılan bu büyüde domuz yağı bir takım işlemlerden geçirilerek büyü gerçekleştirilir. Domuz yağı ile yapılan bu büyü kara büyü olduğundan dolayı yapılması asla tavsiye edilmeyen bir büyüdür. Bu büyü türü eşleri ayırmak iş ve rızkı kapatmak yıldızların dengeleriyle oynamak, kişinin yükselmesini önlemek ve ya engel olmak için ve insanlar arasında seviyesini düşürmek için yapılabilir. Kara büyüler arasında en çok yapılan büyü bu büyü türüdür.

Bu büyü yine cinler ile birlikte çalışılarak yapılmakta ve bu şeytani varlıklar bu büyü yapılırken severek görev alır ve yardım ederler. Bu yüzden bu büyü çok etkili büyüler arasında yer alır. Domuz yağı ile yapılan bu büyü kapılara eşiklere eşyalara sürülerek etki gösterir. Birbirini çok seven eşlerin bir anda birbirinden soğuması ve ayrılmaları en çok bu büyü yüzünden meydana gelir. İşinde çok başarılı insanların bir anda düşüş yaşamaları olacak işlerinin bir anda tersine dönerek olmaması yine bu büyüden kaynaklı olabilmektedir.

Kişiler evlerine ve eşyalarına çok dikkat etmeleri gerek. Temizlik sırasında çıkarılması zor olan ve sarı leke şeklinde olan ve çıkması neredeyse mümkün olmayan lekelerden insanlar şüphe edebilir. Elbette her leke büyü değildir. Kişi her zaman dikkatli davranmalı. İşleri kötüye gitmeye başlamış ise ve bu bir anda tersine dönmüşse ve yine eşiyle aralarına bir anda soğukluk oluşmuşsa ve aynı zamanda işlerine tersine dönmüş ise domuz yağı büyüsünün yapılmış olmasından şüphe edebilirler. Böyle bir durumda evi sirke ile temizlemek ve bu işlemi dualar eşliğinde yaparak büyüden kurtulmak mümkündür. Sirkenin büyü bozma da çok etkili bir yöntem olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir.

 

bir yorum bırakın