BÜYÜ BOZMA YÖNTEMLERİ

Size karşı yapıldığını düşündüğünüz büyü var ise bu yöntemleri izleyerek yapılan büyüyü bozabilirsiniz. Yapılan büyünün etkileride vardır.
Dalgınlık kararsızlık endişe huzursuzluk yalnız kalamama devamlı baş ağrısı aşırı devamlı korku hali geceleri korkmak korkulu rüyalar görmek karanlık yerlerden korkmak ve bakamamak hep kötü düşünceler besleme rüyalarda kötü yaratıklar ve tuhaf varlıklar görme kedi köpek yılan ve farklı ürkütücü rüyalar görmek durduk yere karın ağrısı ve şişmesi hep iç sıkıntısı ve huzursuzluk durduk yere aşırı can sıkıntısı ağlama hissi gelmesi sanki kötü bir şey olacakmış gibi hissetmek sabahları uyandığında üzerinizde ağırlık olması ve hiç bir iş yapma isteği olmaması ve hep karamsarlık ve daha bir çok belirtileri vardır..
Büyüden kurtulmak için diğer hastalıklarda olduğu gibi sebeplere yapışmak gerekir. Sabah Akşam okunması ve yapılması gereken bazı sureler vardır onlar okunduğu zaman yapılan büyü sizi etkilemez Sabah ve Akşam 7 Ayet el Kürsi 7 Felak 7 Nas sürelerini okunması durumun da Allah’ın izniyle büyü sizi tutmaz tabiki bunu devamlı yapmak gereklidir. En doğrusunu Allah bilir. Etrafınıza dikkat etmek insanların sizi kıskanmaması için çabalamak şüphelendiğiniz kişilerin verdiği yiyecekleri yememek gibi. Allah teala zikri ile meşgul olmak Allah zikri ile meşgul olan bir kalbe cin ve şeytan ulaşamaz Orada tutunamaz. Eski huzurlu günlerinize dönebilirsiniz tekrar.

bir yorum bırakın