Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/medyumtacettin/public_html/wp-content/plugins/zilla-likes/zilla-likes.php on line 26
BÜYÜ BOZMA DUALARI – Medyum Tacettin Hoca

BÜYÜ BOZMA DUALARI

Büyüler çok çeşitli yollar ve yine çok değişik amaçlar ile yapılırlar. Bazı büyüler hayırlara vesile olması için yapılırken bazı büyüler ise düşmanlık ve zarar vermek amaçlı yapılır. Her büyünün kendine has yapılma şekli ve yöntemi vardır ve bununla birlikte her büyünün kendine has malzemeleri de vardır. Büyü ve benzeri yöntemler ile yapılan her işlem bir bilgi birikimi gerektirir. Büyüler yapılırken hoca ve medyumlar bedensiz varlıklar dediğimiz cinlerden yardım ve destek alarak bu işlemleri yaparlar. Cinlerle iletişime geçerek ne yapılması gerektiği bilgileri alınarak bu işlemler sırası ile yapılırlar.

Her büyünün etkisi mutlaka yapılış amacına göre farklı olacaktır. Her kişiye olan etkisi yine değişiklik gösterecektir elbette. Allah a inancı büyük olan, Allah a tüm kalbi ile bağlı onun yolundan giden biri büyüden çok fazla etkilenmeyebilir. Bunun sebebi , böyle biri sürekli kuran ve ayetleri okuduğu için büyülerden de korunmuş olur. Çünkü kuranda büyü gibi şeylerden korunma duaları vardır ve o kişi bunları sürekli okur. Tabi ki her yapılan her büyünün etkisi ve yapılış şekli değişik olduğu için her büyüden korunamayabilir. Bazı büyüler çok etkili olurlar ve bunların hadimleri vardır, onlar büyü yapılan kişiye gönderilir, bu yüzden ne kadar imanlı olursa olsun bu kişiler yapılan bu etkili büyüden korunamayacaktır. Bu büyülerden korunmak için yine yapılan koruma vefk leri kullanılır. Yapılan bir büyü var ise, iyi ve alanında uzman bir medyum ve ya hoca dan yardım almak gerekir. Hoca yaptığı bakımda bir büyü görür ise, bunun bozulma yöntemini de bakacak ve bulacaktır. Alanında uzman olan hoca yapılan büyüyü kendine has yöntemlerle bozduktan sonra büyü yapılan kişiyi koruma altına alacak bir koruma vefki hazırlar. Bu koruma vefki büyü yapılan kişiyi büyülere karşı koruyacak ve yeni yapılacak büyülerden de korunmuş olacak. Bunun yanında çok büyük dualardan olan ayet le kürsi duası da çok önemlidir.bu dua okunarak büyülerden kurtulmak ve ya bozmak mümkündür.

Büyülerden korunmak için ayetler ve esmalar elbette insanları koruyacak fakat bazen yeterli olmayacaktır. Bu yüzden bir hocadan ve ya medyumları yardım almak zorundalar. Büyü çeşitleri çok fazla olduğu için bozulma yöntemleri de farklı olacaktır.

Leave a comment