BÜYÜ BOZMA

Yapılan bir büyüyü bozmak ancak bu ilmi bilen kişilerin yani hoca ve ya medyumun yapabileceği bir şeydir. Bu ilme sahip olmayan sıradan normal insanların yapılan bir büyüyü bozma gibi bir imkanları yoktur. Büyünün nasıl ve ne amaçla yapıldığını bilmeden yapılan bir büyünün bozulması imkansızdır. Büyüler çok çeşitli yollar ve işlemlerden geçerek yapılmaktadır. Bu ilme sahip olmayan kişiler ne bir büyü yapabilir ne de yapılan büyüyü boza bilirler.

Büyüler yapılırken ne amaçla yapıldığı çok önemlidir. Buna bir örnek verecek olursak ,papaz büyüleri çok iyi bir örnek teşkil edecektir elbette. Papaz büyüleri zarar vermek öldürmek amaçlı yapıldıkları için kara büyüler arasında yer alır. Bunlar gerçekten çok kötü ve şerli büyülerdir. İslamiyeti yaşayan hocaların bu büyü ile uğraşmadıkları bir gerçektir. Birçok hoca ve medyum bu büyüleri yapmak istemezler. Bunun nedeni ise yalnızca kötülük için yapılmaları bir diğer sebep ise bu büyülerin dinimizce uygun bulunmayan yöntemler kullanılarak yapıldığından kaynaklanır. Bu yüzden bu büyüleri genellikle papazlar yapar. Bu yüzden papaz büyüsü adını almıştır. Bu büyüler hem masraflı ve birçok işlemden geçerek yapılmaktadır. Çeşitli bitkilerin yanında hayvan uvuzları da kullanılmıştır. bu büyülere örnek sabun büyüsü, ölü toprağından yapılan büyü iyi bir örnektir. Bu büyüler kişiye ciddi anlamda zarar vermek ve ya yok etmek için yapılır. Bunların yanı sıra bu yapılan papaz büyüleri her bakım da çıkmaz malesef. Bu da bu büyülerin etkisinin ne kadar tesirli olduğunu gösterir niteliktedir. Hoca ve medyumlar bu büyüleri görmek ve bakmak için özel bakımlar uygulamaktadır. Büyüyü bozmak büyüye maruz kalan kişilerin yapmak zorunda olduğu bir şeydır.

Kişinin kendisine bir büyü yapıldığını düşünüyor ve ya hissediyor ise , mutlaka bir hoca ve ya medyumdan yardım almak zorundadırlar. Eğer yapılan bakımlarda büyü görünür ise, kişi tek başına bu büyüden kurtulamaz ya da tek başına bozamaz. Yapılan büyüler farklı amaçlar için yapıldıklarında dolayı hocadan başka kimse çözemez. Büyü ve benzeri uygulamalar ilim ve uzmanlık gerektiren alanlardır. Kişi kendisine nasıl bir büyünün yapıldığını bilmeden kendisi hiçbir şekilde bu büyüden kurtulamaz. Bu yüzden bir hoca yardımı ile bu durumdan kurtulmaları tavsiye edilir.

bir yorum bırakın