BÜYÜ BELİRTİLERİ NELERDİR

Büyüler yapıldıklarında kişiler üzerinde bir etki meydana getirirken bu meydana gelen etki negatif yönde gerçekleşir. Bu olumsuz ve negatif etkiye maruz kalan kişiler kendilerini bir şekilde mutlaka belli eder. Büyüler iyi niyetle ve ya kötü niyetle yapılmaktadır, büyüler hangi amaç için yapılırsa yapılsın dinimizde hiçbir yeri asla yoktur ve büyük günahlar arasında yer alır. Yine büyü yapmak ve yaptırmanın günah sayılmasının yanında affı olmayan bir günahtır. Büyü yapmak ve yaptırmak aynı zamanda Allah a şirk koşmak ve dinden uzaklaşmak anlamını taşımaktadır. İnsanlar büyü yapmanın ve yaptırmanın ne kadar günah olduklarını bilseler de büyü yapmaktan ve yaptırmaktan tarihten bu yana hiç vazgeçmemişlerdir. İnsanların elde etmedeki hırsları büyüleri ortaya çıkarmıştır.

Büyü belirtileri nelerdir sorusuna verilecek birden fazla cevap vardır. Bir büyüye maruz kalmış kişi kendisinde bir büyü olduğuna inanmaz, yasadığı her şeyin bir hayat akşından ibaret olduğunu düşünür. Bu durum aşk ve bağlama büyülerinde çoğunlukla meydana gelen bir durumdur. Yapılan bazı kara büyüler çok fazla etkilidir ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan kötü büyülerde kişi her yönden etkilenir. Kişi önce psikolojik olarak etkilenir, duygu patlamaları yaşar ve kişi umutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan insan her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilerek yalnız kalırlar. Yine büyü yapılan insanlar da ani bayılmalar da görülebilir. Bunun yanında kekemelik belirtileri de görülen durumlar arasında yer alır. Kişi ruhsal bunalımın ile birlikte fiziki sorunlarda yaşayabilirler. Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklarla alakalıdır.

Yapılan büyüler kişileri büyü bozulana kadar etkileyecektir. Kötü niyetler ile yapılan büyülerde büyü yapılan kişiye cinler musallat olur ve o kişi ile sürekli uğraşır, sürekli büyü yapılan kişiyi rahatsız eder. Kişi kendi akıl sağlığından şüphe eder hale gelir. Dışarıda karşılaştığımız sara hastalarının bir büyüden ve ya bir musallat yüzünden o hale geldiğini söyleyebiliriz. Büyü yapılan kişinin hastalıklarla uğraşmadan önce büyü illetinden kurtulması gerekir. Büyü bozulmadığı sürece malesef kişi bununla yaşamaya mahkumdur.

bir yorum bırakın