BURDUR Medyum Tacettin Hoca 0553 942 36 38

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

BURDUR Garantili ve Yasal Medyum

Son dönemde gerek iş gerek ilişki problemlerimizi yaşam koçlarına, psikologlara ya da medyumlara açar olduk. İlişki sorunlarımızın çözümleri adına BURDUR garantili ve yasal medyumlar bizim yardım istediğimiz kişiler oluyor ve elbette internet dünyasında kendisini tanıtan herkese güvenemiyoruz. Bu yazımızı yasal olarak medyumluk yapmasına izin verilen, bu işi çeşitli belgelere ve etiğe göre sürdüren kimseleri nasıl bulacağınız ve yardım alacağınız adına bilgi vermek için kaleme aldık.

Güvenilir Medyum Nasıl Anlaşılır?
Bildiğiniz üzere internette sayfalar dolusu ilan var ve herkes kendini en garantili medyum hocalar arasında sayıyor. Hem yüklü miktarlarda paramızı hem de hayatımızın belki de en can alıcı kesitlerini sırf bir yardım umuduyla önüne serdiğimiz ve kendisinden destek beklediğimiz o hocanın bizim için en doğrusu olduğunu anlamamızın kesinlikle yolları var.

• Sitesindeki verilerin şeffaflığı: Ziyaretçilerinin ve geçmişte kendisinden yardım alan danışanlarının yorumları bir medyumun yeterliliğini ölçmeyi sağlar.
• Kendine ait bir ofis: Bir medyum danışanını gerektiğinde daima kendi ofisinde ağırlamalıdır. Vergi veren medyumlar işini en iyi yapan kimselerdir çünkü devlet nezlinde yaptıkları her şeyin hesabını verebilmelidirler.
• Metafizik ve Havas ilmi konusunda yeterlilik: Bize gelecekten, gayp’tan haber vermek ancak bu iki ilimle sağlanabilir. Ve bu ilimleri bilmek adına kadim kitapları, diğer dinlerin kitaplarını ve tabi ki dinimizin kutsal kitabını mutlaka okuyup bitirmeleri gerekir. Aynı zamanda BURDUR en ünlü medyumlar, genelde bu işin ehli büyüklerinden “el alarak kendilerini kanıtlarlar.
• Sonuç alınca ödeme: İşlem öncesinde para için ısrar eden hocalara sık güvenmemelisiniz. Pek çok danışan, ödeme yaptıktan sonra telefonlarının açılmadığı konusunda yakınıyor. Elbette işlem öncesinde malzemelerin temini adına belli miktarda ödeme yapmanız gerekebilir, ancak bu asla tutarın tamamı olmamalıdır.
• Yazılarda özgüven: ünlü medyumlar yazılarında kendilerinden güvenle söz ederler ve net ifadeler kullanırlar. Yasal olarak her kurala uygun ilerledikleri için ne iletişim bilgilerinde ne de tanıtım metinlerinde değişkenlik görmezsiniz, kendine güvenen biriyle çalışmaya önem veriniz.

BURDUR Garantili Büyü yapma ve Bozma İşlem Süreçleri Nasıldır?
Yasal medyumların vefk çalışmaları, muskaları, büyüleri ve diğer tüm ritüelleri konusunda yetkinlikleri kanunlarca belirlenen usullere uygundur. Etik değerler gereğince, bu tür medyumlar büyü bozarlar, ama bir kişiye büyü yapmayı kabul etmeme özgürlükleri vardır. Neden karşı tarafa büyü yapmayı kabul etmeyebilirler?

1. Ortada bir haksızlık olduğu ruhani varlıklarca bakımdan sonra kanıtlandıysa.
2. Durumdan zarar görecek tarafın ailesinde masum çocuk ya da bakıma muhtaç kimse varsa.
3. O kişiye bu büyüyü yaptırmak kurallara aykırıysa.

Medyum yasal güvenilirliğini zedelememek adına bu işe onay vermeyebilir. Eğer BURDUR medyum hocalar arasından birine işlem başlattıysanız takribi süreç şöyle ilerler:

Büyü için gereken malzemeler titizlikle temin edilir. Safran, kişiye ait tırnak, kişisel eşya vb. Bu malzemeler yapılan işlemden işleme farklılık gösterecektir. Sonrasında güvenilir medyum ile tüm adımları siz de ilerletirsiniz, okunacak dualarınız, gün içinde yapacağınız çeşitli mini ritüelleriniz ve eğer işlemde ihtiyaç duyulursa bazı nesneleri gömmeniz gerekecektir. Genellikle ilk 7 gün içinde işlemler tamamlansa da en fazla 41 günde sonuç alınır.

Büyü bozdurma süreçlerinde de hoca ile danışan bir dizi seans geçirir ve seansların sonunda, olumsuz büyü etkileri tamamen ortadan kaldırılır. Eğer siz de benzer sorunlar yaşıyorsanız ya da bir hocaya ihtiyacınız varsa, BURDUR garantili ve yasal medyum araştırmasını hassas bir şekilde yapmalısınız. Unutmayın, kullanıcıların yorumları her zaman değerlidir, bir medyumdan iyi ya da kötü aldığınız tüm sonuçları, yaşanan her şeyi diğer ihtiyaç sahiplerinin göreceği şekilde paylaşırsanız, daha çok insanın faydalanmasını sağlarsınız.

Güvenilir Medyum Nasıl Anlaşılır?

BURDUR Medyum denildiği akla ilk gelen gerçeküstü güçler olmaktadır. Medyum kelimesi Fransızcadan bizim dilimize gelmiş olup temel kökeni ‘medium’ kelimesi şeklindedir. Bu kelimenin asıl anlamı ise ‘aracı’ şeklinde olmaktadır. Kendilerini medyum olarak tanıtan ve medyumluğa dair birtakım hizmetler yapabildiğini iddia eden kişiler, ruhlar ile iletişim kurabilen kişiler olmaktadır. Ya da birtakım önsezilere erişebilen kişilerden oluşmaktadır. Fakat medyumluğa dair elle tutulur somut özellikler bulunmadığından bir kişinin gerçekten medyum olup olmadığını anlamak da oldukça güçtür. Zira artık kendilerini medyum olarak tanıtıp para kazanmayı hedefleyen birçok sahte insan bulunmaktadır. Kişiler gerçeği ve sahtesi arasındaki farkı kavrayamadıklarından yakın zamanda oldukça dolandırılma işlemine maruz kalınmıştır.

Öncelikle BURDUR güvenilir medyum ile ilgili birkaç bilgiyi aktarmamızda sizler için fayda olacaktır. BURDUR Güvenilir medyum daima müşterileri ile iletişime geçer ve hiçbir zaman bağlantıda bir sorun yaşamaz. Yani müşteri daima medyumu aradığında karşısına çıkacağını bilir. Daha sonrasında ise eğer bir medyum ile iletişime geçiyorsanız ve ilk seanstan oldukça yüksek ücret isteme taleplerinde bulunuyor ise burada bir sahtecilik olabileceğini de hatırlatmamız gerekmektedir. Güvenilir medyum nasıl anlaşılır ile ilgili daha birçok maddeyi bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Fakat medyum ile ilgili işlemleri de önceden deneyimlemiş bir kişi ile görüşmenizde de büyük faydalar olacaktır.

BURDUR Büyü Yapan Hoca

Büyüler ve bağlama vefkleri sayesinde insanların hayatları daha yaşanabilir hale gelir. Normal yollarla çözülemeyen pek çık sorunu büyü ile çözmemiz mümkündür. Bu nedenle dünyanın her yerinde olduğu gibi BURDUR büyü yapan hoca popülasyonunda da yoğun bir artış görülür. Peki en iyi hizmeti kimden alabiliriz? Kimin gerçek kimin sahtekâr olduğunu nasıl anlarız? Bir medyumla çalışırken dikkat etmeniz gerekenler hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

BURDUR En Garantili Medyum
BURDUR en garantili medyum, yurt içinde ve yurt dışında yaşayan kişilerin gerektiğinde danıştıkları, manevi yardım aldıkları kişilerdir. Medyumluk mesleği evrenseldir. İnsanlar nerede yaşıyor olurlarsa olsunlar istedikleri medyuma ulaşım sağlayabilirler. BURDUR ’da bulunan medyumlar birçok şehirde yaşayan kişilere hizmet vermektedir. Birçok uygulamalar ve işlemler yapmak için de yetkili kişilerdir. BURDUR büyük bir şehir olduğu için çok sayıda kişinin de medyumlara ihtiyacı bulunmaktadır. Bunların arasında güvenilir olanı seçmek için kişilerin araştırma yapmaları gerekebilir. Araştırmalarını yaparken de bazı önemli ayrıntılara dikkat etmeniz gerekecektir.

Dünya üzerinde birbirinden farklı birçok büyü ilmi ve ekolü bulunmaktadır. Eğer bu tarz bir bilgi paylaşımı çağı olmasaydı insanların çeşitli büyülerden yararlanma şansı çok daha düşük olacaktı. Neyse ki günümüzde başvurduğunuz medyum hocaya göre, yardım alabileceğiniz büyülerin çeşitlilikleri de değişiklik gösterecektir. Eğer doğru kişiler bulunursa dünyanın öbür ucunda ortaya çıkmış büyü uygulamaları çok net bir şekilde kullanılabilir halde olacaktır. BURDUR en garantili medyum hocalar kişilere bu noktada hizmet vermektedir. İstediğiniz büyüden ve içerisinde bulunduğunuz duruma uygun büyülerden yardım alabilmeniz mümkündür.

BURDUR En İyi Medyum
Medyumluk ruhsal alemdeki varlıklarla iletişim kurabilen ya da paranormal fenomenler ortaya koyabilen kişilere denir. Bazen ruhsal alemle iletişime geçmek için bazen de şifa bulmak için kişiler medyumlardan yararlanırlar. Diğer mesleklerde olduğu gibi bu meslekte de yetenek ve tecrübe çok önemlidir. BURDUR Garantili medyum denilen kişilerin yanı sıra kendini medyum olarak tanıtan ama bu işi kendi lehine çeviren kişiler de vardır. Böyle kişilere gitmeniz size faydadan çok zarara sokar. O yüzden araştırmanızı iyi yapmanız ve en iyi medyumu bulmanız gerekir.

Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır?
BURDUR Medyum; çoğu zaman gerçek dünyanın dışındaki kişiler ile iletişim kurabildiğini iddia eden ve bir bilgi alışverişi sağlayabildiğini öne süren kişiler olmaktadır. Medyum sözcüğü bizim dilimize yani Türkçeye Fransızca medıum kelimesinden gelmiştir. Asıl anlamı ise ‘aracı’ olmaktadır. Ruhlar alemi ile birtakım iletişimler içerisine gidebildiğini iddia eden bu kişilerin sahip oldukları bu özelliklerini sonradan kazanmaları gibi bir durum söz konusu bile değildir. Medyumluk ile ilgili kişinin sahip olduğu beceriler kesinlikle bir hünermiş gibi görünmemelidir. Bu beceriler aslında kişiye doğru kullanması için verilmiş olduğu düşünülen yeteneklerdir. Bu beceri ve yetenekler ise hiçbir zaman kötü niyetli eylemler düşüncesi için kullanılmamalıdır. Tüm bu sebeplerden ötürü anlaşılacağı üzere medyumluk yetileri kötü niyetli kişiler tarafından dolandırıcılık niyeti ile de kullanılmaktadır. Bunun önüne geçmek için ise oldukça dikkatli olmak gerekmektedir.

BURDUR Gerçek medyum ile ilgili doğru sonuçlar elde edebilmek için birkaç faktörü göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Bu faktörlerden ilki, medyum olarak bilinen kişi ile sürekli bir iletişim kurulabiliyor olmasıdır. Çünkü çoğu zaman kendisini medyum olarak tanıtan kişiler ile müşterileri arasında iletişimsizlik olmakta ve daha sonrasında kesinlikle ulaşılamamaktadır. BURDUR Medyum ile ilgili erişilmesi ve bilinmesi gereken bir diğer bilgi ise, müşterilerin yorumları olacaktır. Deneyim edinilen medyum hizmeti hakkında müşterilerin olumlu ya da olumsuz olan tüm yorumlar tek tek okunmalıdır.

Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

02-06-2022

   Fatma - BURDUR

Konu:Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Kızıma çok çektirecek olduğuna emin olduğum bir kaynana adayı vardı. Mutsuz olacaklardı, biliyordum ve ona büyü yaptırarak kızımla onun oğlunun ayrılmasını sağlamam gerekiyordu. Evet, ilk bakışta bu söylediğimden dolayı beni kötü biri olarak değerlendireceksiniz. Ama hayır, hocam da biliyor ben sadece evladını düşünen bir anneyim, onun mutlu olacağını bilseydim ona büyü yaptırarak çifte günaha girer miydim hiç? Buraya beni eleştirin ya da kötüleyin diye yazmadım, buraya sadece sizin de derdiniz varsa sahtekâr insanlara bel bağlamak yerine doğru düzgün aklı mantığı ilmi büyük düşünceleri güçlü bir hocadan yardım alın diye yazdım. Siz olmasaydınız ve benim yolumu aydınlatmasaydınız hem evladımın hayatını kontrol altında tutamazdım hem de param çar çur olur giderdi boş yere, boş insanların sahte vaatlerine kanarak. Günümüzde insanlar o kadar yalancı ve dolandırıcı ki, bunca güzel yorum bile artık insanları şüpheye düşürüyor. Oysa değil, denedim ve o şüpheyi ilk anlarda ben de yaşadım, biri hakkında hiç mi kötü konuşulmaz dedim. Yok arkadaşlar, görüp görebileceğiniz en temiz çalışan, en ilmi güçlü en sevilen medyumlardan biri hocamız. Bir kere paranızı düşünüyor, zor durumda olduğunuzun farkında ve asla danışanını kullanmayı amaçlamıyor. Sizce bu mükemmel değil mi? Uzun lafın kısası olumlu sonuç alan bir danışan olarak hem duygularımı aktarmak hem de teşekkür etmek istedim. Allah razı olsun derdime deva oldunuz.
29-05-2022

   mert - BURDUR

Konu:Bağlama Büyüsü

Selamlar arkadaşlar. Adım mert. Size anlatacağım olayı belki bir başkası yapsaydı ciddi tepki verebilirdim. Ama insan sevdiği zaman maalesef hiçbir şeyi gözü görmüyor. Küçük yaşta görücü usulü ile evlendirildim. Sevgi nedir bilmeden, aileler olacak dedi ve evlendik. Bu evliliğin en güzel hediyesi olan dünya güzeli kızım Rüya oldu. Onun için evliliği sürdürmeye çalıştıysam da bir süre sonra başaramayacağımı anladım ve kızım 2 yaşındayken ayrıldık. Anne çocuğu istemediği için velayetini ben aldım. Ancak zaman geçtikçe hem kızıma iyi bir anne, hem de aşık olabileceğim bir kadının hasretini çekmeye başladım. Ayrıldıktan 3 yıl sonra bir kadınla tanıştım. Simay, benim mutluluk nedenim oldu. Onu her gördüğümde aşkın ne olduğunu tekrar hissediyordum. İster kaybetme korkusu deyin, ister yalancı taktir sizin ama, ona kızımdan uzun süre bahsedemedim. Evlenme kararı aldıktan sonra tüm cesaretimi toplayıp anlattım fakat maalesef kızımı kabul edemeyeceğini söyledi. Darmadağın olmuştum. Sevdiğim kadını kaybedemezdim. 2 arada kalmak derler ya aynen o durumdaydım. Tam bu anlardan birinde arkadaşımın tavsiyesiyle Deste hocamı tanıdım. Başımdan geçenleri anlattım. Çok içten, anaç bir insan. En ince ayrıntısına kadar başımdan geçenleri anlattırıp Beni uzun uzun dinledi. Bağlama büyüsü ile sevgilimi kızıma bağlamaya karar verdik. Zaman kaybetmeden işlemlere başladık. Kısa sürede kızım ile sevgilimin arası düzeldi. Artık oda kızımı en az benim kadar seviyordu. Allah hocamın ne muradı varsa versin.
26-10-2021

   Ec*** Kun*** - BURDUR

Konu:Soğutma Büyüsü

Selamlar arkadaşlar. Ben Ece. 24 yaşındayım. Üniversiteyi yeni bitirmiş; çiçeği burnunda bir avukat adayıyım. Sizlere sevgilim, ben ve eski sevgilisi arasında geçen bir olayı anlatacağım. Sevgilimin adı Erkan. 26 yaşında. Eğlenceli, romantik, kısacası her kızın hayallerini süsleyen ideal bir erkek. Erkanla 5 yıllık bir ilişkimiz vardı. O kadar güzel anlaşıyorduk ki görenler maşallah diyordu. Bundan 6 ay öncesine kadar her şey yolundayken Erkan bir anda ilgisizleşmeye başladı. Açıkçası ne olduğuna uzun süre anlam veremedim. Öyle ki kendimi suçlamaya, yetersiz görmeye başlamıştım. Aylar geçmesine rağmen düzelmediğini görünce kendisiyle açık açık konuşmaya karar verdim. Kendisine sorduğumda benim sesimi duyduğunda içinin sıkıldığından; konuşmak bile istemediğinden bahsetti. Aklıma büyü yapılmış olma ihtimali geldi. Zaten bu konulara da inanan biriydim. İnternette yaptığım uzun soluklu araştırmanın sonunda hocamızla tanıştım. Ona durumu uzun uzun anlattıktan sonra bana kısa bir bakım yaptı. Bakım sonrası sevgilimin eski sevgilisinin aramızın bozulması için soğutma büyüsü yaptırdığından bahsetti. beni yapacaklarım konusunda yönlendirdi. Tılsımlar, dualar ve uzun süreli uğraşların sonunda yaklaşık 1 ay içinde her şey eskisi gibi oldu. Allah hocamızdan razı olsun. Sayesinde kaybettiğim mutluluğuma tekrar kavuştum. Öyle ilgili ve yardımsever ki hepinize tavsiye ediyorum. Alacağı ücretten çok daha fazla karşısındakinin mutluluğunu düşünüyor. İşlem yaptırdığım süreçte benimle bir arkadaşıyla ilgileniyormuşçasına ilgilendi. Sorularımı bıkmadan yanıtladı. Üstelik ne zaman ararsam arayayım rahatlıkla hocamıza ulaşabildim.
12-04-2021

   Rum*** Doğ*** - BURDUR

Konu:Soğutma Büyüsü

Hocam sayesinde kocam kuzu gibi. Ben 46 yaşında bir kadınım, 2 çocuğum var ve kocam Veysel 57 yaşında bir adam. Ama 50sinden sonra çok değişti, kahve, internette kadın bulma siteleri, alkol, sigara, at yarışı gibi pek çok saçma, para kaybettiren alışkanlıklara başladı. Ne çocuklara hal hatır sorduğu vardı, ne de bana insan gibi davrandığı vardı. Evden balık tutmaya diye gider, günlerce gelmezdi, ne yediğini içtiğini bile bilmezdik, bu durum beni insanların arasında küçük düşürüyor, evliyken dul hayatı yaşatıyordu. Kızım da oğlum da biz büyüdük istersen boşan, hayat senin hayatın diyordu ama ben elalemin neddediğini kendinde dert edinen bir kadınım. Kimse benim hakkımda zavallı olarak bahsedemezdi, sonunda kararımı verdim ve bu durumda bir medyum hocayla görüşmem lazımdı. İntternetteki yorumları incelerken hocamıza denk geldim, güvenilir birine benziyordu, biraz daha araştırdım ve kendisiyle görüşmeye karar verdim. Eşime tüm zararlı alışkanlıklarından kurtulması için büyü yaptı, aldığı para sonuna kadar helal olsun, evimize bereket ve huzur geldi sayesinde, halâ özel günlerde ararım, hem minnetimi dile getirir hem de yardımları için defaatle teşekkür sunarım kendisine, o olmasaydı şuan birileri adımdan bahsederken “zavallı kadın” diyeceklerdi. Asla kocalarımızı bize baskı yapan halleriyle çekmek zorunda değiliz arkadaşlar, Hocamız bu konuda gerçekten yaptığı çalışmalarla rahat bir nefes almamızı sağlıyor. Allah kendisine uzun ve sağlıklı ömürler versin inşallah.
20-07-2020

   Mel*** Gorm*** - BURDUR

Konu:Aşk Büyüsü

Selamlar arkadaşlar. Ben Melih. Doğası gereği çok kıskanç bir insanım. Öyle ki kız arkadaşıma biri adres sorsun sorun çıkartır adamla kavga edebilirim. İnanamayacağınız daha pek çok kıskançlığım var. Kız arkadaşım Sedef de bu durumdan çok rahatsızdı. Yine bir tartışmamız esnasında bana böyle devam edemeyeceğini söyledi ve tabi ki ayrıldık. Resmen kendimi kaybettim. Dönmesi için aylarca yalvardım, sürekli takip ettim bir erkekle konuşup konuşmadığını anlamaya çalıştım. Bu süreçte iyice paranoya olmuştum. Onun bana dönmesi şarttı. Bu yüzden her türlü yolu denedim ama olmadı. Ben de hiç inanmasam da büyü yaptırmaya karar verdim. Son şansım oydu. İnternetten uzun süreli bir araştırma yaptıktan sonra hocamızla iletişim kurdum. Durumu anlattıktan sonra bana yapacağı çalışmalar, ne kadar süreceği hakkında uzun uzun bilgi verdi. Kendisiyle yaklaşık yarım saat telefonda konuştuk. Aceleci davranmaması, beni tatmin edene kadar her türlü soruma cevap vermesi beni ona güven duymamı sağladı. Çalışmalara başladıktan 1 buçuk hafta sonra Sedef’ten görüşelim mesajı aldım. Bundan 10 gün önce beni tamamen unuttuğunu sandığını hatta başkasıyla ilişkisi olduğunu söyledi. Son 10 gündür ise bana eski sevgisinin 10 katını duyduğundan bahsetti. Allah hocamızın ne isteği varsa gerçekleştirsin. Sedef şu an benim 1 dediğimi 2 edemiyor. İstediğim kadar kıskançlık yapıyorum kendini affettirmek için her yolu deniyor. Artık içim rahat. Hepinize hocamızla görüşmeden başkasına işlem yaptırmamanızı öneriyorum.
18-07-2020

   Bet*** Yücs*** - BURDUR

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhabalar. Ben bu yorumu yapmayı kendime görev bildim. Çünkü yaşadığımız sorunlar ve aldığımız olumlu sonuçlar mutlaka birilerine yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Ben 25 yaşında evli bir bayanım. Çok şükür kendi evliliğimle ilgili bir sorunum yok. Ancak annem ve babamın yıllardan beri süregelen sorunları var. Daha önceki senelerde babamın annemi aldatma durumları oldu. Ben ve kardeşlerim küçük olduğumuz için annem affetti. Babam da bu affı fırsat bilip birkaç kez daha bunu tekrarladı. En sonunda bütün bu kötülükleri bıraktı. Ancak gel gelelim yıllarca yaşanan sorunlardan dolayı araları bir türlü düzelmedi. Annem yaşadıklarının acısını çıkarmaya çalışıyor, babam ise bitmiş şeylerin konu olmasına anlam veremiyor ve sürekli kavga yaşanıyordu. Bu da babamı daha çok dışarı itiyordu. Eve geç saatlerde gelir geldiği gibi de yatar uyurdu. Evde huzur denen bir şey kalmamıştı. Kardeşlerim de bu durumdan çok rahatsız oluyor fakat bir şey yapamıyorlardı. Duruma el atmam gerektiğini düşünerek medyum hocamla görüştüm. Kendisine yaşananları anlattım. İstediklerimi söyledim. İkisinin de birbirine karşı iyi olması için bağlama büyüsü yapmaya karar verdik. İşlemler boyunca ne dediyse yaptım. Her adımı özenle takip ettim. Sonucunda annem ve babamın arasındaki bütün buzlar eridi. Hatırladığımız iyi günlerinden daha iyi oldular. Evde kavga gürültü kesildi. Artık hem ben hem de kardeşlerim huzur içindeyiz. Medyum hocamdan Allah razı olsun.
07-07-2020

   Sud*** Hal*** - BURDUR

Konu:Aşk Büyüsü

Herkese merhaba ben Sude, hocamla tanışma hikayem halamın oğluna sırıl sıklam aşık olmamla başladı. Gözüm adeta kör olmuştu, ondan başka bir isim dilime bile yakıştıramıyordum. Ama onun bende gönlü yoktu, okulundan bir kızdan hoşlanıyordu. Bunu bilmek benim için ölüm gibiydi, bir yolunu bulup dikkatini çekmeye çalışsam da pek fark edilir olduğumu sanmıyordum. Sonunda niyeti bozdum, kafaya koydum ailelerimize, akraba olmama ve beni sevmemesine rağmen onun olacaktım, onu istiyordum ve bir medyum hoca araştırması yapmaya başladım. Bana güven veren birini arıyordum, sadece araştırmam bile 2 ayı geçmişti, umudu kesmiştim, herkes menfaatçi, paragöz ve sahteydi. Taa ki hocamı tanıyana ve o derin ilmini fark edene kadar. Dedim ki kurtarırsa bu dertten beni, o kurtarır. Anlattım döktüm içimi, o kızla ayrılması için bir ayırma büyüsü ve beni fark etmesi için de bir aşk büyüsü yapmamızı uygun buldu. Dediklerini en ince detayına kadar yaptım, inandım ve asla bir an şüphe etmedim. Ayırma büyüsü 3üncü günde, benim aşk büyüm de bir haftanın sonunda etkisini gösterdi. Ailelerimiz karşı çıksa da başta, baktılar çok seviyoruz, kıyamadılar bize. Şuan nişanlıyız ve düğüne bir haftamız kaldı, ben bu süreye kadar mutluluktan yazmadım ama hocam size bir teşekkürü kendime nedense borç bildim. Allah size uzun ömürler versin, sayenizde sevdiğim adamla dünya evine giriyorum.
23-06-2020

   Niha*** Yoru** - BURDUR

Konu:Bağlama Büyüsü

Ben 25 yaşındayım. Yaklaşık 2 buçuk yıllık bir ilişkim vardı. Bu ilişkinin sonucunda sevdiğim kişiyle evlilik kararı aldık ve sözlendik. Her şey yolunda gidiyordu. Ev, eşyalar, takılar derken yavaş yavaş düğün için hazırlık yapıyorduk. Sözlüm beni gerçekten çok seviyor ve değer veriyordu. En ufak bir kavgamız bile olmazdı. Anlaşamadığımız bir konu olsa bile konuşarak çözerdik. Ancak son zamanlarda benden uzaklaşmaya başladı. Boş zamanlarının çoğunu aynı mahallede oturdukları bir akrabalarında geçirmeye başladı. Benimle buluşmak yerine oraya gidiyor, telefonlarımı açmıyor, mesajlarıma ters cevaplar veriyordu. Bunun hiç normal olmadığını düşünerek çözüm arayışına girdim. Bağlama büyüsü diye bir şey olduğunu duydum. Kim ya da neden yapar bilmiyordum ancak olup olmadığını öğrenmek için medyum hocama ulaştım. Kendisi detaylı bir bakım yaptıktan sonra kuzeninin sözlümü sevdiğini ve benden ayrılıp kendisiyle evlenmesi için ona bağlama büyüsü yaptırdığını öğrendim. Son zamanlarda sürekli o akrabasına gitmesinin sebebi de böylece ortaya çıkmış oldu. Medyum hocamdan büyüyü bozmasını istedim. İşlemlere başladık. Daha başlar başlamaz sözlüm eski haline dönmeye başladı. Yaptıklarının farkına varıp özürler diledi hediyeler aldı. Böylece barışıp eski halimize döndük. Medyum hocama çok teşekkür ediyorum. Kendisi çok anlayışlı ve kibar biri. Asla başkaları gibi paragöz biri değil. Emeğinin karşılığı dışında hiçbir şey talep etmiyor m onu da hak ediyor zaten.