BOLU Medyum Tacettin Hoca 0553 942 36 38

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

BOLU Garantili ve Yasal Medyum

Son dönemde gerek iş gerek ilişki problemlerimizi yaşam koçlarına, psikologlara ya da medyumlara açar olduk. İlişki sorunlarımızın çözümleri adına BOLU garantili ve yasal medyumlar bizim yardım istediğimiz kişiler oluyor ve elbette internet dünyasında kendisini tanıtan herkese güvenemiyoruz. Bu yazımızı yasal olarak medyumluk yapmasına izin verilen, bu işi çeşitli belgelere ve etiğe göre sürdüren kimseleri nasıl bulacağınız ve yardım alacağınız adına bilgi vermek için kaleme aldık.

Güvenilir Medyum Nasıl Anlaşılır?
Bildiğiniz üzere internette sayfalar dolusu ilan var ve herkes kendini en garantili medyum hocalar arasında sayıyor. Hem yüklü miktarlarda paramızı hem de hayatımızın belki de en can alıcı kesitlerini sırf bir yardım umuduyla önüne serdiğimiz ve kendisinden destek beklediğimiz o hocanın bizim için en doğrusu olduğunu anlamamızın kesinlikle yolları var.

• Sitesindeki verilerin şeffaflığı: Ziyaretçilerinin ve geçmişte kendisinden yardım alan danışanlarının yorumları bir medyumun yeterliliğini ölçmeyi sağlar.
• Kendine ait bir ofis: Bir medyum danışanını gerektiğinde daima kendi ofisinde ağırlamalıdır. Vergi veren medyumlar işini en iyi yapan kimselerdir çünkü devlet nezlinde yaptıkları her şeyin hesabını verebilmelidirler.
• Metafizik ve Havas ilmi konusunda yeterlilik: Bize gelecekten, gayp’tan haber vermek ancak bu iki ilimle sağlanabilir. Ve bu ilimleri bilmek adına kadim kitapları, diğer dinlerin kitaplarını ve tabi ki dinimizin kutsal kitabını mutlaka okuyup bitirmeleri gerekir. Aynı zamanda BOLU en ünlü medyumlar, genelde bu işin ehli büyüklerinden “el alarak kendilerini kanıtlarlar.
• Sonuç alınca ödeme: İşlem öncesinde para için ısrar eden hocalara sık güvenmemelisiniz. Pek çok danışan, ödeme yaptıktan sonra telefonlarının açılmadığı konusunda yakınıyor. Elbette işlem öncesinde malzemelerin temini adına belli miktarda ödeme yapmanız gerekebilir, ancak bu asla tutarın tamamı olmamalıdır.
• Yazılarda özgüven: ünlü medyumlar yazılarında kendilerinden güvenle söz ederler ve net ifadeler kullanırlar. Yasal olarak her kurala uygun ilerledikleri için ne iletişim bilgilerinde ne de tanıtım metinlerinde değişkenlik görmezsiniz, kendine güvenen biriyle çalışmaya önem veriniz.

BOLU Garantili Büyü yapma ve Bozma İşlem Süreçleri Nasıldır?
Yasal medyumların vefk çalışmaları, muskaları, büyüleri ve diğer tüm ritüelleri konusunda yetkinlikleri kanunlarca belirlenen usullere uygundur. Etik değerler gereğince, bu tür medyumlar büyü bozarlar, ama bir kişiye büyü yapmayı kabul etmeme özgürlükleri vardır. Neden karşı tarafa büyü yapmayı kabul etmeyebilirler?

1. Ortada bir haksızlık olduğu ruhani varlıklarca bakımdan sonra kanıtlandıysa.
2. Durumdan zarar görecek tarafın ailesinde masum çocuk ya da bakıma muhtaç kimse varsa.
3. O kişiye bu büyüyü yaptırmak kurallara aykırıysa.

Medyum yasal güvenilirliğini zedelememek adına bu işe onay vermeyebilir. Eğer BOLU medyum hocalar arasından birine işlem başlattıysanız takribi süreç şöyle ilerler:

Büyü için gereken malzemeler titizlikle temin edilir. Safran, kişiye ait tırnak, kişisel eşya vb. Bu malzemeler yapılan işlemden işleme farklılık gösterecektir. Sonrasında güvenilir medyum ile tüm adımları siz de ilerletirsiniz, okunacak dualarınız, gün içinde yapacağınız çeşitli mini ritüelleriniz ve eğer işlemde ihtiyaç duyulursa bazı nesneleri gömmeniz gerekecektir. Genellikle ilk 7 gün içinde işlemler tamamlansa da en fazla 41 günde sonuç alınır.

Büyü bozdurma süreçlerinde de hoca ile danışan bir dizi seans geçirir ve seansların sonunda, olumsuz büyü etkileri tamamen ortadan kaldırılır. Eğer siz de benzer sorunlar yaşıyorsanız ya da bir hocaya ihtiyacınız varsa, BOLU garantili ve yasal medyum araştırmasını hassas bir şekilde yapmalısınız. Unutmayın, kullanıcıların yorumları her zaman değerlidir, bir medyumdan iyi ya da kötü aldığınız tüm sonuçları, yaşanan her şeyi diğer ihtiyaç sahiplerinin göreceği şekilde paylaşırsanız, daha çok insanın faydalanmasını sağlarsınız.

Güvenilir Medyum Nasıl Anlaşılır?

BOLU Medyum denildiği akla ilk gelen gerçeküstü güçler olmaktadır. Medyum kelimesi Fransızcadan bizim dilimize gelmiş olup temel kökeni ‘medium’ kelimesi şeklindedir. Bu kelimenin asıl anlamı ise ‘aracı’ şeklinde olmaktadır. Kendilerini medyum olarak tanıtan ve medyumluğa dair birtakım hizmetler yapabildiğini iddia eden kişiler, ruhlar ile iletişim kurabilen kişiler olmaktadır. Ya da birtakım önsezilere erişebilen kişilerden oluşmaktadır. Fakat medyumluğa dair elle tutulur somut özellikler bulunmadığından bir kişinin gerçekten medyum olup olmadığını anlamak da oldukça güçtür. Zira artık kendilerini medyum olarak tanıtıp para kazanmayı hedefleyen birçok sahte insan bulunmaktadır. Kişiler gerçeği ve sahtesi arasındaki farkı kavrayamadıklarından yakın zamanda oldukça dolandırılma işlemine maruz kalınmıştır.

Öncelikle BOLU güvenilir medyum ile ilgili birkaç bilgiyi aktarmamızda sizler için fayda olacaktır. BOLU Güvenilir medyum daima müşterileri ile iletişime geçer ve hiçbir zaman bağlantıda bir sorun yaşamaz. Yani müşteri daima medyumu aradığında karşısına çıkacağını bilir. Daha sonrasında ise eğer bir medyum ile iletişime geçiyorsanız ve ilk seanstan oldukça yüksek ücret isteme taleplerinde bulunuyor ise burada bir sahtecilik olabileceğini de hatırlatmamız gerekmektedir. Güvenilir medyum nasıl anlaşılır ile ilgili daha birçok maddeyi bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Fakat medyum ile ilgili işlemleri de önceden deneyimlemiş bir kişi ile görüşmenizde de büyük faydalar olacaktır.

BOLU Büyü Yapan Hoca

Büyüler ve bağlama vefkleri sayesinde insanların hayatları daha yaşanabilir hale gelir. Normal yollarla çözülemeyen pek çık sorunu büyü ile çözmemiz mümkündür. Bu nedenle dünyanın her yerinde olduğu gibi BOLU büyü yapan hoca popülasyonunda da yoğun bir artış görülür. Peki en iyi hizmeti kimden alabiliriz? Kimin gerçek kimin sahtekâr olduğunu nasıl anlarız? Bir medyumla çalışırken dikkat etmeniz gerekenler hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

BOLU En Garantili Medyum
BOLU en garantili medyum, yurt içinde ve yurt dışında yaşayan kişilerin gerektiğinde danıştıkları, manevi yardım aldıkları kişilerdir. Medyumluk mesleği evrenseldir. İnsanlar nerede yaşıyor olurlarsa olsunlar istedikleri medyuma ulaşım sağlayabilirler. BOLU ’da bulunan medyumlar birçok şehirde yaşayan kişilere hizmet vermektedir. Birçok uygulamalar ve işlemler yapmak için de yetkili kişilerdir. BOLU büyük bir şehir olduğu için çok sayıda kişinin de medyumlara ihtiyacı bulunmaktadır. Bunların arasında güvenilir olanı seçmek için kişilerin araştırma yapmaları gerekebilir. Araştırmalarını yaparken de bazı önemli ayrıntılara dikkat etmeniz gerekecektir.

Dünya üzerinde birbirinden farklı birçok büyü ilmi ve ekolü bulunmaktadır. Eğer bu tarz bir bilgi paylaşımı çağı olmasaydı insanların çeşitli büyülerden yararlanma şansı çok daha düşük olacaktı. Neyse ki günümüzde başvurduğunuz medyum hocaya göre, yardım alabileceğiniz büyülerin çeşitlilikleri de değişiklik gösterecektir. Eğer doğru kişiler bulunursa dünyanın öbür ucunda ortaya çıkmış büyü uygulamaları çok net bir şekilde kullanılabilir halde olacaktır. BOLU en garantili medyum hocalar kişilere bu noktada hizmet vermektedir. İstediğiniz büyüden ve içerisinde bulunduğunuz duruma uygun büyülerden yardım alabilmeniz mümkündür.

BOLU En İyi Medyum
Medyumluk ruhsal alemdeki varlıklarla iletişim kurabilen ya da paranormal fenomenler ortaya koyabilen kişilere denir. Bazen ruhsal alemle iletişime geçmek için bazen de şifa bulmak için kişiler medyumlardan yararlanırlar. Diğer mesleklerde olduğu gibi bu meslekte de yetenek ve tecrübe çok önemlidir. BOLU Garantili medyum denilen kişilerin yanı sıra kendini medyum olarak tanıtan ama bu işi kendi lehine çeviren kişiler de vardır. Böyle kişilere gitmeniz size faydadan çok zarara sokar. O yüzden araştırmanızı iyi yapmanız ve en iyi medyumu bulmanız gerekir.

Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır?
BOLU Medyum; çoğu zaman gerçek dünyanın dışındaki kişiler ile iletişim kurabildiğini iddia eden ve bir bilgi alışverişi sağlayabildiğini öne süren kişiler olmaktadır. Medyum sözcüğü bizim dilimize yani Türkçeye Fransızca medıum kelimesinden gelmiştir. Asıl anlamı ise ‘aracı’ olmaktadır. Ruhlar alemi ile birtakım iletişimler içerisine gidebildiğini iddia eden bu kişilerin sahip oldukları bu özelliklerini sonradan kazanmaları gibi bir durum söz konusu bile değildir. Medyumluk ile ilgili kişinin sahip olduğu beceriler kesinlikle bir hünermiş gibi görünmemelidir. Bu beceriler aslında kişiye doğru kullanması için verilmiş olduğu düşünülen yeteneklerdir. Bu beceri ve yetenekler ise hiçbir zaman kötü niyetli eylemler düşüncesi için kullanılmamalıdır. Tüm bu sebeplerden ötürü anlaşılacağı üzere medyumluk yetileri kötü niyetli kişiler tarafından dolandırıcılık niyeti ile de kullanılmaktadır. Bunun önüne geçmek için ise oldukça dikkatli olmak gerekmektedir.

BOLU Gerçek medyum ile ilgili doğru sonuçlar elde edebilmek için birkaç faktörü göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Bu faktörlerden ilki, medyum olarak bilinen kişi ile sürekli bir iletişim kurulabiliyor olmasıdır. Çünkü çoğu zaman kendisini medyum olarak tanıtan kişiler ile müşterileri arasında iletişimsizlik olmakta ve daha sonrasında kesinlikle ulaşılamamaktadır. BOLU Medyum ile ilgili erişilmesi ve bilinmesi gereken bir diğer bilgi ise, müşterilerin yorumları olacaktır. Deneyim edinilen medyum hizmeti hakkında müşterilerin olumlu ya da olumsuz olan tüm yorumlar tek tek okunmalıdır.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

12-05-2022

   Atilla - BOLU

Konu:İkna Büyüsü

Deli gibi hoca hoca dolandım ben derdime bir çare bulmak için. Zaten param yoktu ama olmayan paramı da onlar sömürüyorlardı. İntihar etmenin eşiğine gelmiştim, herkes mi yalancı olacaktı? Tacettin hocamı da bu bunalım halindeyken bulmuştum. Kendisine sabrı ve ilgisi için şimdiden teşekkür ederim. Herkes bana kısmet büyüsü, nazardan korunma büyüsü yapmaya çalışıyordu. Hocam önce güzel bir bakım yaptı, olması gereken buymuş. Sonra birinin, bana garezi olan birinin kısmet kapama işlemi yaptırdığını söyledi. Evimde bir iz bulmamı istedi, bulamadım. Hocam da ipucu verdi. Ve evet, bulmuştum. Bundan sonraki süreç bana yapılan büyünün güzelce bozulması ve karşı koruma büyüsünün yapılması olmuştu. Kısmetim açılmış, işlerim yoluna girmişti. Şuan büyük bir ihaleye girmek üzereyim, yine arayacağım ve kendisine dua ettireceğim hocama. Onun duaları ile bu yoldayım, onun iyi düşüncelerini duymadığım zaman işlerim yoluna girmiyor. Bu yorumu da sizler sahtekarlarda hem paranızı hem umudunuzu kaybetmeyin diye yazdım. Biliyorum çünkü boşluk insanı içine çektikçe çeker. Boşluğunuzdan kurtulup esenlik bulmanızın da bence tek yolu hocamız. Çok medyum denedim, onlara neredeyse bir ev parası yedirdim ve bu bilgilerimle yazıyorum. Allah hocamdan razı olsun ve onu başımdan eksik etmesin. Onun sayesinde itibarımı, geleceğimi ve paramı kazandım, onun sayesinde huzurum düzeldi. Hocam eğer vaktin varsa ihale öncesi bir dua edersen sana minnettar kalırım.
16-08-2021

   Cevd*** Sun*** - BOLU

Konu:Soğutma Büyüsü

Selam arkadaşlar. Ben sizlere annemin beni eşimle ayırmak için yaptıklarından bahsedeceğim. Öncelikle size kendimi kısaca tanıtayım. Adım Cevdet. 32 yaşındayım. Kamu sektöründe çalışıyorum. Eşim Gülay ile severek evlendim. Rabbim’e şükürler olsun ki evliliğimizin 2. Yılında ikiz çocuklarımız oldu. En büyük sıkıntımız anneme eşimi bir türlü sevdiremememdi. Aralarında anlamsız bir gerginlik oluyor; neredeyse her gün ufak çaplı tartışmalar yaşanıyordu. Bir gün annem eve kahvaltıya geldi. Güzel bir kahvaltı yaptık. Fakat o günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Eşimin bana karşı tavırlarında farklılıklar görmeye başladım. Beni deli gibi seven kadın gitmiş, yerine soğuk, umursamaz bir kadın gelmişti. Öyle ki artık boşanmayı bile düşünür hale geldim. Konuyu yakın bir arkadaşıma anlattım. O da bana annemin büyülerle çok haşır meşir olduğunu; eşimle beni ayırmak için büyü yaptırmış olabileceğini söyledi. Bu benim de aklıma yatınca işinin ehli bir hoca aramaya başladım. İşte bu sayede hocamızla tanıştım. Kendisinin yanına girdiğim anda içimde ilginç bir huzur oldu. Kısaca sorunumu anlattım. Her kes gibi bana bakım yaptıktan sonra hiç anlatmadığım sürece annemden, eşimle sorun yaşadıklarından bahsetti. Sonrasında eşime benden soğuması için büyü yaptığını söyledi. Hemen büyüyü bozmak için gerekli işlemlere başladı. 2 hafta içinde yuvam eski huzuruna kavuştu. Çok şükür beni seven kadını, çocuklarımın annesini geri kazandım. Allah hocamızın ne muradı varsa versin.
15-08-2020

   Ayte*** Duml*** - BOLU

Konu:Soğutma Büyüsü

Merhaba arkadaşlar, ben Ayten, Allah hocamızdan razı olsun. Kızım bir adama âşık oldu ve geçen sene düğün yaptık evlendiler. Sonralarda kızımın eşini aldattığını tesadüf ile öğrendim. Bu vicdanımı rahatsız etti, sonuçta benim kızım severek evlendiği bir adamı aldatıyordu. İlk zamanlarda çekinmiştim, sonra kızıma nasihat vererek yapmaması gerektiğini, eşinin ona ihanet etmediği ve onun eşine büyük haksızlık yaptığını söyledim. Tabi özür falan diledi, ama 1 hafta sonra kızımı takip edince devam ettiğini öğrendim ve internette bunun hakkında araştırma yaptıktan sonra, hocamız ile karşılaştım. İlk önce para veya benzeri şeyler sormayıp dinledi, ardından kızım ile görüşmek istedi. Kızım geldi ve kendinin eşinden soğuduğunu, eşini sevdiğini ama nedense ilgilenmek istemediğini söyledi. Hocamız kızıma bir ayırma büyüsü yapıldığını ve bu büyüden dolayı bu soğukluğun yaşandığını anlattı. Etik kurallar gereği büyüyü kimin yaptığını bize söyleyemezdi, canı sağ olsun ama büyüyü bozmamız için çok yardımı geçti. Hem kızımın yapması gerekenleri hem de kendi yapacaklarını bize anlattı ve 2 elden büyüyü beraber bozduk. Kızım hocanın söylediği şeyleri inanarak güvenerek yaptı ve şimdi 2 çocuğu var ve gayet mutlular. Allah hocamızdan razı olsun, beni vicdan rahatsızlığından kurtardı, kızımın da yuvasının yıkılmasını engelledi. Derdi sıkıntısı olan herkese büyük bir iç rahatlığıyla hocamızı öneririm, piyasada dolanan sahtekâr insanlara kıyasla gidilecek belki de en iyi insandır hocamız.
08-12-2019

   Yıl*** Kur** - BOLU

Konu:Bağlama Büyüsü

Merhabalar. Ben 22 yaşında bir genç kızım. Ailemle yaşıyorum. Annem babam ve kardeşlerim ile gayet mutlu bir yuvamız var. Hepsini çok severim. Annem ve babam da bizim üzerimize titrer. Ne desek yaparlar. Ne istesek alırlar. Ancak bu mutlu aile tablosu benim yüzümden bozuldu. Son zamanlarda aileme karşı çok asi olmaya başladım. Evde sürekli kavga çıkartıyor, huzursuzluk yaratıyordum. Eve gidesim bile gelmiyordu adeta. Gittiğim zaman da kimsenin yüzünü bile görmek istemiyordum. Bu zamanlarda bir kız arkadaşım kurtarıcım oldu. Ne zaman sorun yaşasam ya da bunalsam onun yanında soluk alıyordum. Her anımı onunla geçirmek istiyordum. Bana çok iyi geliyordu. Hatta bazen onlarda kalıyor eve bile gitmiyordum. Eve geldiğimde sürekli kavga çıkarıyor ve yine çıkıp arkadaşıma gidiyordum. Annemler ilk basya geç ergenlik yaşadığımı düşünerek anlayışlı yaklaşmaya çalıştılar. Ancak sonraları bu durumun normal olmadığını fark ettiler. Annemin bir arkadaşı üzerimde büyü olabileceğini söylemiş. Bunun üzerine medyum hocayla görüşmüşler. Bağlama büyüsü yapıldığını öğrenmişler. Üstelik yapan da o kız arkadaşım imiş. Aslında yapma sebebi diğer arkadaşlarımdan uzaklaştırıp sadece kendisiyle samimi olmamı istemesi olsa da, bu durum aileme de yansımış. Nasıl bir kıskançlık seviyesi anlam veremiyorum. Annem medyum hocaya büyüyü bozdurdu. Neticesinde her şey normale döndü. Ailemle aram artık eskisi gibi gayet iyi. O arkadaşımla da hiç görüşmüyorum. Medyum hocama sonsuz teşekkürler.