BOĞA BURCU 2016

Boğa burcunun ne kadar inatçı ve dik kafalı olduğunu bilmeyen yoktur. Yine onlar kadar merhametli olanı da yoktur. Boğa burcu insanı için para çok önemlidir, para kazanmak onun için iyi bir hayat yaşamasındaki araçtır. Boğa burcu insanı her zaman hesap yapar ve sürekli bir sonra ki adımının planını yapar. Hayatlarında düzeni ve sakinliği seven ağır tiplerdir desek yanlış olmaz. Yine burçlar arasında en kıskanç olan burçlardan biridir. Özellikle sevdiği insanı çok fazla kıskanır ve sahiplenir.

Peki, 2016 yılında boğa burcu insanını ne bekliyor? Boğa burcunun bu yıl ki durumuna genel olarak bakarsak, bu yıl boğa burcu için para ilk sırada olmayacak, onun yerini aşk ve duygusal yaşantısı alacak. Her zaman plan ve hesap yapan bu burcu büyük bir aşk bekliyor ve bu yılın tümünü kaplamış gibi görünüyor. Duygusal hayatı ile ilgili kararlar verecek, bir aile ve ya yeni bir çocuk isteği olabilir. Geçtiğimiz 2 yıl da boğa burcunun aşk hayatında mutsuz olduğunu ve hayatının monotonlaştığını rahatlıkla görebiliriz. Yine geçtiğimiz 2 yıl boyunca çok fazla sıkıntı ve zorluk yaşamış boğa burçları hayatlarından zevk alamaz hale gelmişlerdir. Ancak bu yıl öyle olmayacak, büyük duygu hareketlilikleri siz boğa burçları bekliyor olacak.

Boğa burcu iş hayatında yine başarılara imza atacak, yeni projeler ve aynı zamanda yeni sorumluluklar sizi bekliyor. Zaman zaman zorluklar yaşayacağınız görünse de sizin gibi dediğini yapan inatçı tipler her türlü zorluğun üstesinden gelecektir. Yılın son aylarında iş hayatı olarak yükselişe geçmeniz büyük olasılık, yine parasal anlamda büyük gelişmeler görünüyor. Boğa burcu insanı her şekilde para kazanmayı ve en iyi şekilde yaşamasını bilirler.

Aşk hayatı ise, bu yıla damgasını vuracak gibi görünüyor. Bütün bir yılınızı duygusal hareketlilik bekliyor, marsın etkisi bir dönem kendisini gösterse de, aşk hayatında büyük mutluluklar sizi bekliyor. Sağlık açısından önemli bir problem görünmüyor. Bu yıl boğa burçları için güzel bir yıl demek çok doğru olacaktır.

bir yorum bırakın