BAŞAK BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ

Başak burcu burçlar içinde en akıllı ve titiz olan burçtur. Aklını kullanarak neyin doğru neyin yanlış olduğunu çok iyi fark eder ve doğru kararlar alabilir. Yine her şeyi çok iyi değerlendiren insanlardır. Bu insanlar için evleri çok önemlidir. Evlerine düşkün oldukları için tertemiz ve her şey uyum içindedir. Simetri takıntısı olan insanların birçoğu kesinlikle başak burcudur. Başak burcu aklın gezegeni olan Merkür tarafından yönetilir. Bu burcun insanı en çok huzursuzluktan nefret eder, kargaşadan tartışmalardan olabildiğince uzak durmaya çalışırlar. Yine bu burcun insanları ayaklarını her zaman yere sağlam basarlar ve olabildiğince gerçekçi insanlardır. Bunun nedeni toprak grubuna ait olmalarıdır. Çünkü toprak grubuna mensup olan bütün burçlar gerçekçi ve akılcı yaklaşımları ile tanınırlar.

Başak burcu insanlarının son derece dikkatli ve detaycı yapıları çevresi tarafından eleştirilebilir. Her zaman bu şekilde olmaları huzursuzluk yaratabilir. Sadece dış görünüş değil, kendi içlerinde de dikkatli ve detaycıdır. Çok ince eleyip sık dokuyan kişilerdir. Dışardan bakıldığında hiç sorunu yokmuş gibi görünebilirler ama içleri çok farklı olabilir. Bu yüzden başak burcu insanını tanımadan yargılamak çok yanlış olacaktır.

Başak burcunun insanı aşk hayatına çok önem verir, kısa süreli ilişkiler onlara göre değildir, sevdiklerine bağlı ve hep sadık kalırlar. Hayalindeki insanı buluğunda onunla bir ömür geçirebilir. Özel günlerde tabiki önemlidir bir ilişkide, başak burcu bir sevgiliniz varsa ona sevgililer gününde ne alacağınız hakkında önerilerde bulunabiliriz. Başak burcu insanı çok zor beğenir ve çok detaycıdır, bu insanlara hediye alınırken çok dikkat edilmelidir. Onun hoşlanacağı şeyleri çok iyi bilmelisiniz. Eğer ki aldığınız hediyeyi beğenmez ise bunu direk sizin yüzünüze söyleyecektir ve bu yüzden siz çok fazla üzülüp kırılabilirsiniz. Bu insanların titiz ve görünüşe önem verdiklerini söylemiştik . bu insanlara cilt temizlik ürünleri alınabilir, özelikle bayanları çok memnun olacaktır. Erkeklerine ise, mavi kıyafetler alınabilir ve ya elektronik ürünler tam onlara göre bir hediye olacaktır. Bu insanlara bunlardan bir şey alırsanız, çok mutlu olacaklardır.

bir yorum bırakın