BAŞAK BURCU 2016

Başak burcu en belirgin özelliği çok fazla titiz olmalarıdır. Bu özellikleri ile başak burçları hemen kendilerini belli ederler. Yine başak burcu insanı çok neşeli ve konuşkan tipler olmasının yanı sıra onlar için bir önemli konu ise arkadaşlıktır. Arkadaşlık ve dostluk onlar için her zaman ön planda olmuştur. Arkadaşlıklarına ve dostluklarına verdikleri önem onların iyi ve geniş bir arkadaş ortamlarını olduğunu en büyük göstergesidir. Çevreleri tarafından çok sevilen bu insanlar bu durumdan oldukça mutludurlar.

Başak burcunu bu yıl ne bekliyor soruna yanıt vereceğiz. Öncelikle bu yılın kendinizi ifade etmede çok önemli olan bir yıl olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Bu yıl ile birlikte hayatınızda büyük yenilikler sizleri bekliyor olacak. Geçmiş yıllarda yapılan hataların bu yıl tekrarları görünmemektedir. Hatalarınızdan ders alıp önünüze bakmaya karar vermişsiniz. Çok kararlı olacağınız bu yıl size iyi gelişmelerle gelecek. Kafanızda kurduğunuz birçok plan ve projeler var, bunları geçen yılda yapamamış olsanız da bu yıl onları gerçekleştirmeniz büyük olasılık. İş ve eğitim hayatında hareketlilik görünmekte ve bununla birlikte bu yıl yükselişler sizinle olacak. Önemli kararların alınacağı ve bu kararların hayata geçeceği bir yıl gibi görünüyor.

Bu yıl hem eğitim, hem aşk, hem de kariyer hayatınızda belli dönemlerde sıkıntı yaşayabilirsiniz, böyle bir durum ile karşılaştığınız zamanlarda sakinliğini ve soğukkanlılığınızı korumanız size büyük fayda sağlayacaktır. Maddi anlamda para kazanacağınız fırsatlar önünüze çıkabilir, bunları iyi değerlendirmeniz size fayda sağlayacaktır.

Başak burcunun aşk hayatına bakacak olursak eğer, önünüze çıkacak fırsatlar görünüyor ve karşınıza çıkacak kişilere bir şans vermelisiniz, doğru kişiler ile karşılaşmanız olasılık dahilinde. Duygusal hayatınızda yaşayacağınız kafa karışıkları yüzünden duygusal sarsıntılar yaşamanız mümkün. Evli olan başak burçları bu yıl eşiyle bazı sorunlar yaşayabilir ancak ne siz ne de eşiniz bu sorunları büyütmemelisiniz. Yoksa bu sorunlar büyü büyür ve istemediğiniz sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Sağlık hayatınıza bakılırsa bu yıl önemli bir sağlık sorunu görünmüyor. Bu açıdan rahat olacağınız bir yıl sizi bekliyor.

bir yorum bırakın