BALIK BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ

Balık burcu doğası gereği fazlaca duygusal merhametlidir, ihtiyacı olan herkese yardım etmeye çalışırlar. Yine balık burcu burçların en sonuncusu olduğu için her burçtan bir parçası bünyesinde barındırırlar. Bu insanların birileri zarar vermesi mümkün değildir, kendi hallerinde yaşayan sakin insanlardır. Sakin gibi görünseler de kendi iç dünyalarında çok büyük duygu fırtınaları yaşayabilirler, bu insanlar dışarıdan bakıldığında neler yaşadığı hiç anlaşılmaz. Aynı zamanda çok ta sevecen tiplerdir, kendilerini sevdirmeyi çok iyi becerirler. Arkadaşlığa ve dostluğa önem verdikleri gibi aşka da fazlasıyla önem verirler, bir balık burcu aşksız yaşayamaz, aşk onların doğasında var. Balık burcu insanı her zaman kibar ve zariftir, bu insanlar kaba konuşmaları ve davranışları hiç sevmezler, oyle bir ortam olduğunda ilk yapacakları o ortamı terketmek olacaktır.

Bu insanların aşka çok fazla önem verdiklerini söylemiştik. Balık burcu insanını hafife alan kişi çok yanılmış demektir. Balık burcu kafasına koyduğunu mutlaka yapan güçlü kişiliklerdir, her ne kadar ağlasalar da bu durum onların güçsüz oldukları anlamına gelmez. Onlar her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek kadar cesurdur ve aldıkları kararların arkasında dururlar.

Balık burcu insanı ile karşılaşmış biri sonsuz bir aşk dünyasına düşmüş olacaktır, balık burcu insanı sevgisini çok iyi gösterir ve sevdiği kişiyi çok fazla şımartır. Balık burcu bir sevgiliniz ve ya eşiniz varsa, ona mutlaka sevgi ve şevkat ile yaklaşmanız gerek, kavga ve tartışma ortamlarını sevmezler. Balık burcu insanına sevginizi gösterin yeter, o sizin bütün kahrınızı çekecektir. Sevgililer günü ve özel günleri asla unutmayın , onlar için çok önemlidir. Balık burcu insanın ruhunu okşayacak hediyeler almalısınız, bir balık kadını sevgiliniz varsa hoş kokulu mumlar, saten gecelikler, vücut bakımı ürünleri, onlara özel çikolatalar, parfüm ve biblolar onları çok mutlu edecektir. Çünkü balık burcu güzellik ve estetiğe çok önem verirler. Bir balık erkeği sevgiliniz ve ya eşiniz varsa, yine onlara özel hediyeler onları çok mutlu edecektir. İsminin yazılı olduğu kupalar, biblolar, maket gemiler onların sevdiği şeylerdir. Bu hediyeler onları çok mutlu edecektir.

bir yorum bırakın