BALIK BURCU 2016

Su grubuna dahil olan bu burç, duygusallığı ve romantizme düşkünlüğü ile bilinirler. Çok güzel bakan gözleri vardır ve oldukça çekici tiplerdir, girdiği her ortamda mutlaka dikkat çekmeyi bilirler. Bu burcun insanı kadar ağlamayı seven başka bir burç daha yoktur. Ağlamak balık burcu insanı için bir rahatlama yöntemidir. Dışarıdan çok sakin gibi görünürler ancak içlerinde duygu fırtınaları yaşarlar ama kimse bunu anlayamaz. Zaten balık burcu insanı o kadar karmaşıktır ki, insanlar bu burcun insanını tanımakta çok zorlanırlar. Her zaman gizemli bir yönleri vardır. Bu burcun insanı çok duygusaldır, çok neşeli olduğu bir an hemen ağlama yeteneğine sahiplerdir. bu insanların pek mantığı ile hareket ettikleri söylenemez, sezgileri ile hareket ederler ve pek yanıldıkları da görülmemiştir. Hayal dünyasında yaşarlar fakat gerçeklerle yüzleştiklerinde acılar onları beklemektedir.

Bu insanların çok nazik ve kibar oldukları ve aynı zaman da yardım sever bir yapıya sahip olduklarını söyleyebiliriz. Geçen yıl birçok sıkıntıya göğüs germiş balık burçlarını 2016 en güzel şekliyle karşılayacak. Bu yıl onlar için oldukça güzel geçeceğe benziyor. Balık burçları bu yıl en çok kendilerini düşünecek ve kendileri için uğraşacaklar, kendilerine özen gösterecekler ve 2016 yılı balık burçları için güzel olan dönemlerle birlikte geliyor. Kariyer hayatında geçen yıllarda yaşamış oldukları sıkıntıları artık geride bırakıyorlar ve zirveye geçişleri görünüyor. Parasal açıdan kendilerini şımartacakları bir yıl olacak gibi görünüyor.

Aşk hayatlarında bakacak olursak, hiç bu kadar çekici olmamışlardı. Bu yıl ile birlikte aşk hayatları oldukça hareketli geçecek, bekar balık burçları için bu yıl birden fazla aşk kapısını çalacak, kafa karışıklıkları bu yüzden fazla olabilir. Sonsuz bir aşk için çok iyi bir yıl, evlilik balık burçlarını bekleyebilir, bu yıl talibi çok olacak balık burçları bu yüzden çok kararsız kalacaklar. Ocak ayından itibaren eylül ayına kadar çekicilik en üst seviyede olacaktır. Eylül ayından sonra ise kariyerini düşünmeye başlayacaklar ve bu konuda büyük adımlar atacaklar. Bu sene balık burcu insanlarının senesi desek yeridir. Bunu en iyi şekilde değerlendireceklerdir mutlaka.

bir yorum bırakın