BAĞLAMA BÜYÜSÜ VE DUASI

Büyü çeşitlerinin çok fazla olduğunu herkes bilmektedir. Büyüler yapılırken birçok işlemden geçer. Büyünün ne olduğunu açıklamak gerekirse, insanların doğal yollar ile elde edemedikleri şeyleri doğaüstü varlıklar ile elde etme çabasıdır diyebiliriz.bağlama büyüleri de en çok yaptırılan büüyler arasındadır. Bağlama büyüleri gibi bağlama duaları da bulunmaktadır.büyüler günah sahyılırken bağlama dualarının her hangi bir günahı yoktur. Büyü yapılırken ALLAH tan değil ulvi ve sulfi dediğimiz varlıklardsan istednir ve yine onlardan talep edilir. ALLAH ın yerine o varlıklardan istenmesi dinimize göre günah ve yasaktır. Bu aynı zamanda ALLAH a şirk koşmak anlamına gelir. Ancak dualar okunurken ALLAH tn istenir ve yine ondan talep edilir. Kişiler büyü yaptırmadan önce mutlaka dua yolunu kullanmalıdırlar.

En etkili bağlama büyüsü ise kadının adet kanı ile yapılan büyüdür ve bu büyü gefrçekten çok etkili bir büyüdür. Bu büyüyü çoğunlukla papazlar yapmaktadır. , kadınların erkekleri kendilerine bağlamak için yapılan bir büyüdür, bu büyü kara büyüler arasında yer alır ve bununla birlikte çok kısa zamanda sonuç alan bir büyüdür. Kadınlar istedikleri erkekleri elde etmek için bu büyüyü yaptırırlar ve gerçekten çok etkili ve en iyi bağlama büyüsüdür. Bu büyü kadınının adet kanının kullanılması ile yapılmaktadır. Kadınlar adet kanının üzerine dualar okunur, istedikleri erkeklere yedirerek ve yahut içirerek kendilerine bağlarlar. Büyünün etkisi çok güçlüdür ve her kişide etki etme süresi farklıdır ancak yine kısa zamanda etkisi altına alacaktır. Bu büyünün yapıldığı erkekler, büyü yaptıran kadına koşulsuz bir şekilde bağlanır.

Baplama büyülerinin yanı sıra bağlama duası da vardır. Bağlama duasında kullanılan dua ise Ayet el kürsi duasıdır. Bu duanın çok farklı amaçlar için okunduğunu herkes bilir. Bu dua çok büyük ve güçlü bir dua olarak yerini almıştır. Kişiler birilerini kendine bağlamak içinde bu duayı okurlar. Bir ip yardımı ile bu dua okunur ve yine bu dua ile kişi istediği kişiyi kendine bağlar. Büyü yaptırmadan önce kişi mutlaka dua yolunu seçmelidir ve ALLAH tan istemelidir.

bir yorum bırakın