ASLAN BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ

Güneşin etkilerini üzerinde toplayan aslan burcunun en belirgin özelliği gururları ve cömertlikleridir. Burçlar kuşağından onlardan daha gururlusu ve cömert olanı yoktur. Aslan burcu insanı için dürüstlük çok önemlidir, ne olursa olsun yalan söylemeye ihtiyaç duymazlar. Açık sözlü olmaları yine belirgin özellikleri arasındadır. Bir aslan burcu insanını asla hafife almayın , onlar engel tanımaz dediklerini yapan insanlardır, kafalarına bir şeyi koymuşlarsa asla yolundan dönmezler ve karşılaştığı tüm engellerin üstesinden gelirler. Bu güçlü insanların aşk ve sevdikleri en büyük zaaflarıdır. Sevdikleri zaman tam severler, yürekten bağlanırlar ve sevdiklerini mutlu etmek için ellerinden ne geliyorsa hiç çekinmeden yaparlar. Yine bu burcun insanı kısa süreli ilişkiler sevmezler, çok çekici tipler oldukları için her zaman talipleri çok olmuştur ama onlar sevmek isterler ve doğru kişiyi bulana kadar beklerler.
Aslan burcu asla özel günleri unutmaz ve sürpriz yapmayı severler. Aslan burcu bir sevgiliniz ve ya eşiniz varsa, bilin ki siz şanslı insanlardansınız, aslan burcu sevdiğini her zaman şımartır ve el üstünde tutarlar, tabi kıskanç olduklarını unutmayın. Onların bu duygularını ortaya çıkarırsanız hayatınızı cehenneme çevirmeyi de bilirler. Aslan burcu çok sağlam karakterli insanlardır, kendisine yapılan yanlışları her zaman hoşgörü ile karşılamazlar. Bu yüzden şanslı olsanız da her zaman dikkatli davranmalısınız.
Aslan burcu için görsellik önemlidir, görünüşüne dikkat ederler ve her zaman dik yürürler. Aslan burcu insanı ile birlikteyseniz görünüşünüze önem vermelisiniz. Onun sinirli yönünü ön plana çıkarmak istemezsiniz. Bu yüzden aslan burcuna özen göstermelisiniz. Özel günlerde onları mutlaka şımartın. Sevgililer gününde ona alacağınız hediyeler onu mutlu edecektir ve aldığınız hediyelere duygusal anlamlar yükleyecektir, bu yüzden alacağınız hediye çok önemlidir. Bir aslan kadınına orijinal ve lüks hediyeler almaya dikkat edin, çünkü onlar lüksü ve gösterişi severler. Marka giyişiler, tek taş yüzükler, kol saatleri, pahalı çiçekler, onları fazlasıyla mutlu edecektir. Aslan erkeğine ise, pahalı kol saatleri ve kol düğmeleri kesinlikle onları çok mutlu edecektir.

bir yorum bırakın