Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü, genellikle kadınlara yapıldığı düşünülse de erkeklere de yapılabilmektedir, sadece tek değişiklik büyülerin yapılmasında ki farklılıktır.

AŞIK ETME BÜYÜSÜ, adından da anlaşılacağı gibi bir kişiyi kendine veya başkasına aşık etmek olarak yapılmaktadır. Çeşitli büyü şekilleriyle insanlara aşık etme büyüleri yapılabilmektedir.

Bu büyülerin başlıca olanları şunlardır, mum büyüsüyle aşık etme büyüsü yapılabilir, saç büyüsüyle aşık etme büyüsü yapılabilir, geri getirme büyüsü ile yapılan aşık etme büyüsü, tuz büyüsüyle aşık etme büyüsü yapılabilir, adet kanı büyüsüyle de aşık etme büyüsü yapılmaktadır.

AŞIK ETME BÜYÜSÜ insanlar üzerinde çok büyük etkiler bırakabildiğinden bu büyü yapacak kişinin çok iyi bir medyum olmasına dikkat edilmelidir. Çok iyi sonuçlar almak mümkün olduğu kadar kötü sonuçlarda doğurabilir.

Comments (4)

Medyum Tacettin Hoca

whatsapp’tan iletişime geçebilirsiniz

Medyum Tacettin Hoca

İşleminize göre bilgi verilecektir. Lütfen bizimle iletşim kurunuz

Merhaba hocam ben bir kadının oyununa geldim ve beni çok kötü dolandirdi şimdi ben intikam almak istiyorum lütfen yardım edermisiniz onu kendime köpek gibi aşık etmek istemiyorum

Leave a comment