AKSARAY Medyum Tacettin Hoca 0553 942 36 38

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

AKSARAY Garantili ve Yasal Medyum

Son dönemde gerek iş gerek ilişki problemlerimizi yaşam koçlarına, psikologlara ya da medyumlara açar olduk. İlişki sorunlarımızın çözümleri adına AKSARAY garantili ve yasal medyumlar bizim yardım istediğimiz kişiler oluyor ve elbette internet dünyasında kendisini tanıtan herkese güvenemiyoruz. Bu yazımızı yasal olarak medyumluk yapmasına izin verilen, bu işi çeşitli belgelere ve etiğe göre sürdüren kimseleri nasıl bulacağınız ve yardım alacağınız adına bilgi vermek için kaleme aldık.

Güvenilir Medyum Nasıl Anlaşılır?
Bildiğiniz üzere internette sayfalar dolusu ilan var ve herkes kendini en garantili medyum hocalar arasında sayıyor. Hem yüklü miktarlarda paramızı hem de hayatımızın belki de en can alıcı kesitlerini sırf bir yardım umuduyla önüne serdiğimiz ve kendisinden destek beklediğimiz o hocanın bizim için en doğrusu olduğunu anlamamızın kesinlikle yolları var.

• Sitesindeki verilerin şeffaflığı: Ziyaretçilerinin ve geçmişte kendisinden yardım alan danışanlarının yorumları bir medyumun yeterliliğini ölçmeyi sağlar.
• Kendine ait bir ofis: Bir medyum danışanını gerektiğinde daima kendi ofisinde ağırlamalıdır. Vergi veren medyumlar işini en iyi yapan kimselerdir çünkü devlet nezlinde yaptıkları her şeyin hesabını verebilmelidirler.
• Metafizik ve Havas ilmi konusunda yeterlilik: Bize gelecekten, gayp’tan haber vermek ancak bu iki ilimle sağlanabilir. Ve bu ilimleri bilmek adına kadim kitapları, diğer dinlerin kitaplarını ve tabi ki dinimizin kutsal kitabını mutlaka okuyup bitirmeleri gerekir. Aynı zamanda AKSARAY en ünlü medyumlar, genelde bu işin ehli büyüklerinden “el alarak kendilerini kanıtlarlar.
• Sonuç alınca ödeme: İşlem öncesinde para için ısrar eden hocalara sık güvenmemelisiniz. Pek çok danışan, ödeme yaptıktan sonra telefonlarının açılmadığı konusunda yakınıyor. Elbette işlem öncesinde malzemelerin temini adına belli miktarda ödeme yapmanız gerekebilir, ancak bu asla tutarın tamamı olmamalıdır.
• Yazılarda özgüven: ünlü medyumlar yazılarında kendilerinden güvenle söz ederler ve net ifadeler kullanırlar. Yasal olarak her kurala uygun ilerledikleri için ne iletişim bilgilerinde ne de tanıtım metinlerinde değişkenlik görmezsiniz, kendine güvenen biriyle çalışmaya önem veriniz.

AKSARAY Garantili Büyü yapma ve Bozma İşlem Süreçleri Nasıldır?
Yasal medyumların vefk çalışmaları, muskaları, büyüleri ve diğer tüm ritüelleri konusunda yetkinlikleri kanunlarca belirlenen usullere uygundur. Etik değerler gereğince, bu tür medyumlar büyü bozarlar, ama bir kişiye büyü yapmayı kabul etmeme özgürlükleri vardır. Neden karşı tarafa büyü yapmayı kabul etmeyebilirler?

1. Ortada bir haksızlık olduğu ruhani varlıklarca bakımdan sonra kanıtlandıysa.
2. Durumdan zarar görecek tarafın ailesinde masum çocuk ya da bakıma muhtaç kimse varsa.
3. O kişiye bu büyüyü yaptırmak kurallara aykırıysa.

Medyum yasal güvenilirliğini zedelememek adına bu işe onay vermeyebilir. Eğer AKSARAY medyum hocalar arasından birine işlem başlattıysanız takribi süreç şöyle ilerler:

Büyü için gereken malzemeler titizlikle temin edilir. Safran, kişiye ait tırnak, kişisel eşya vb. Bu malzemeler yapılan işlemden işleme farklılık gösterecektir. Sonrasında güvenilir medyum ile tüm adımları siz de ilerletirsiniz, okunacak dualarınız, gün içinde yapacağınız çeşitli mini ritüelleriniz ve eğer işlemde ihtiyaç duyulursa bazı nesneleri gömmeniz gerekecektir. Genellikle ilk 7 gün içinde işlemler tamamlansa da en fazla 41 günde sonuç alınır.

Büyü bozdurma süreçlerinde de hoca ile danışan bir dizi seans geçirir ve seansların sonunda, olumsuz büyü etkileri tamamen ortadan kaldırılır. Eğer siz de benzer sorunlar yaşıyorsanız ya da bir hocaya ihtiyacınız varsa, AKSARAY garantili ve yasal medyum araştırmasını hassas bir şekilde yapmalısınız. Unutmayın, kullanıcıların yorumları her zaman değerlidir, bir medyumdan iyi ya da kötü aldığınız tüm sonuçları, yaşanan her şeyi diğer ihtiyaç sahiplerinin göreceği şekilde paylaşırsanız, daha çok insanın faydalanmasını sağlarsınız.

Güvenilir Medyum Nasıl Anlaşılır?

AKSARAY Medyum denildiği akla ilk gelen gerçeküstü güçler olmaktadır. Medyum kelimesi Fransızcadan bizim dilimize gelmiş olup temel kökeni ‘medium’ kelimesi şeklindedir. Bu kelimenin asıl anlamı ise ‘aracı’ şeklinde olmaktadır. Kendilerini medyum olarak tanıtan ve medyumluğa dair birtakım hizmetler yapabildiğini iddia eden kişiler, ruhlar ile iletişim kurabilen kişiler olmaktadır. Ya da birtakım önsezilere erişebilen kişilerden oluşmaktadır. Fakat medyumluğa dair elle tutulur somut özellikler bulunmadığından bir kişinin gerçekten medyum olup olmadığını anlamak da oldukça güçtür. Zira artık kendilerini medyum olarak tanıtıp para kazanmayı hedefleyen birçok sahte insan bulunmaktadır. Kişiler gerçeği ve sahtesi arasındaki farkı kavrayamadıklarından yakın zamanda oldukça dolandırılma işlemine maruz kalınmıştır.

Öncelikle AKSARAY güvenilir medyum ile ilgili birkaç bilgiyi aktarmamızda sizler için fayda olacaktır. AKSARAY Güvenilir medyum daima müşterileri ile iletişime geçer ve hiçbir zaman bağlantıda bir sorun yaşamaz. Yani müşteri daima medyumu aradığında karşısına çıkacağını bilir. Daha sonrasında ise eğer bir medyum ile iletişime geçiyorsanız ve ilk seanstan oldukça yüksek ücret isteme taleplerinde bulunuyor ise burada bir sahtecilik olabileceğini de hatırlatmamız gerekmektedir. Güvenilir medyum nasıl anlaşılır ile ilgili daha birçok maddeyi bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Fakat medyum ile ilgili işlemleri de önceden deneyimlemiş bir kişi ile görüşmenizde de büyük faydalar olacaktır.

AKSARAY Büyü Yapan Hoca

Büyüler ve bağlama vefkleri sayesinde insanların hayatları daha yaşanabilir hale gelir. Normal yollarla çözülemeyen pek çık sorunu büyü ile çözmemiz mümkündür. Bu nedenle dünyanın her yerinde olduğu gibi AKSARAY büyü yapan hoca popülasyonunda da yoğun bir artış görülür. Peki en iyi hizmeti kimden alabiliriz? Kimin gerçek kimin sahtekâr olduğunu nasıl anlarız? Bir medyumla çalışırken dikkat etmeniz gerekenler hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

AKSARAY En Garantili Medyum
AKSARAY en garantili medyum, yurt içinde ve yurt dışında yaşayan kişilerin gerektiğinde danıştıkları, manevi yardım aldıkları kişilerdir. Medyumluk mesleği evrenseldir. İnsanlar nerede yaşıyor olurlarsa olsunlar istedikleri medyuma ulaşım sağlayabilirler. AKSARAY ’da bulunan medyumlar birçok şehirde yaşayan kişilere hizmet vermektedir. Birçok uygulamalar ve işlemler yapmak için de yetkili kişilerdir. AKSARAY büyük bir şehir olduğu için çok sayıda kişinin de medyumlara ihtiyacı bulunmaktadır. Bunların arasında güvenilir olanı seçmek için kişilerin araştırma yapmaları gerekebilir. Araştırmalarını yaparken de bazı önemli ayrıntılara dikkat etmeniz gerekecektir.

Dünya üzerinde birbirinden farklı birçok büyü ilmi ve ekolü bulunmaktadır. Eğer bu tarz bir bilgi paylaşımı çağı olmasaydı insanların çeşitli büyülerden yararlanma şansı çok daha düşük olacaktı. Neyse ki günümüzde başvurduğunuz medyum hocaya göre, yardım alabileceğiniz büyülerin çeşitlilikleri de değişiklik gösterecektir. Eğer doğru kişiler bulunursa dünyanın öbür ucunda ortaya çıkmış büyü uygulamaları çok net bir şekilde kullanılabilir halde olacaktır. AKSARAY en garantili medyum hocalar kişilere bu noktada hizmet vermektedir. İstediğiniz büyüden ve içerisinde bulunduğunuz duruma uygun büyülerden yardım alabilmeniz mümkündür.

AKSARAY En İyi Medyum
Medyumluk ruhsal alemdeki varlıklarla iletişim kurabilen ya da paranormal fenomenler ortaya koyabilen kişilere denir. Bazen ruhsal alemle iletişime geçmek için bazen de şifa bulmak için kişiler medyumlardan yararlanırlar. Diğer mesleklerde olduğu gibi bu meslekte de yetenek ve tecrübe çok önemlidir. AKSARAY Garantili medyum denilen kişilerin yanı sıra kendini medyum olarak tanıtan ama bu işi kendi lehine çeviren kişiler de vardır. Böyle kişilere gitmeniz size faydadan çok zarara sokar. O yüzden araştırmanızı iyi yapmanız ve en iyi medyumu bulmanız gerekir.

Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır?
AKSARAY Medyum; çoğu zaman gerçek dünyanın dışındaki kişiler ile iletişim kurabildiğini iddia eden ve bir bilgi alışverişi sağlayabildiğini öne süren kişiler olmaktadır. Medyum sözcüğü bizim dilimize yani Türkçeye Fransızca medıum kelimesinden gelmiştir. Asıl anlamı ise ‘aracı’ olmaktadır. Ruhlar alemi ile birtakım iletişimler içerisine gidebildiğini iddia eden bu kişilerin sahip oldukları bu özelliklerini sonradan kazanmaları gibi bir durum söz konusu bile değildir. Medyumluk ile ilgili kişinin sahip olduğu beceriler kesinlikle bir hünermiş gibi görünmemelidir. Bu beceriler aslında kişiye doğru kullanması için verilmiş olduğu düşünülen yeteneklerdir. Bu beceri ve yetenekler ise hiçbir zaman kötü niyetli eylemler düşüncesi için kullanılmamalıdır. Tüm bu sebeplerden ötürü anlaşılacağı üzere medyumluk yetileri kötü niyetli kişiler tarafından dolandırıcılık niyeti ile de kullanılmaktadır. Bunun önüne geçmek için ise oldukça dikkatli olmak gerekmektedir.

AKSARAY Gerçek medyum ile ilgili doğru sonuçlar elde edebilmek için birkaç faktörü göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Bu faktörlerden ilki, medyum olarak bilinen kişi ile sürekli bir iletişim kurulabiliyor olmasıdır. Çünkü çoğu zaman kendisini medyum olarak tanıtan kişiler ile müşterileri arasında iletişimsizlik olmakta ve daha sonrasında kesinlikle ulaşılamamaktadır. AKSARAY Medyum ile ilgili erişilmesi ve bilinmesi gereken bir diğer bilgi ise, müşterilerin yorumları olacaktır. Deneyim edinilen medyum hizmeti hakkında müşterilerin olumlu ya da olumsuz olan tüm yorumlar tek tek okunmalıdır.

Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

06-07-2021

   Sul*** Kork** - AKSARAY

Konu:Soğutma Büyüsü

Selamlar ben Sultan, sizlere oğluma büyü yaptırmak zorunda kalışımı anlatmak istiyorum. Allah razı olsun hocamız sayesinde ailemizin üstündeki karabulutu attım. Ama bir anne olarak yine de evladıma büyü yaptırmayı istemezdim elbette. Oğlum Furkan, Kahramanmaraş’lı bir kıza âşık oldu ve bizim tüm ikazlarımıza rağmen bu sevdadan vazgeçmiyordu. Kız da ailesi de hem örfümüze adetimize uygun değildi hem de çok para talep ediyorlardı. Yine de öyle ya da böyle anne olarak onu evlendirecektim. Ta ki kızın gözlerimin içine bakarak “sen ve cahilce adetlerin umrumda değil, hele Furkan’la evleneyim o zaman sen gör dünyanın kaç bucak olduğunu” diye meydan okuyana kadar. Kadının niyetini az çok anlamıştım, ailemi dağıtacak, ana oğulu düşman edecekti. Yana yakıla medyum hoca aramaya başladım işte o an. Birkaç kişiyle konuştum konuşmasına ama akla mantığa yatan yanları yoktu. İnsanlar sanki hiçbir şey bilmiyor gibi davranıyorlardı, Şans eseri aradıklarımdan biri de hocamızdı, aradım ve ondaki pozitif enerjiden etkilenerek işleme başlamak istedim. 5 gün olmamıştı, oğlum yüzükleri attı. Allah senden razı olsun hocam, evladımın geleceğini, ailemin sadetini kurtardın. Şuan kız ölü gibi peşinde ama benim oğlan kıza asla yakın olmuyor, ondan öldüm bittim soğudu. Senin ilmin, senin yeteneklerin olmasa ben bu işin altından kalkamazdım. Aldığın para sonuna kadar helâl olsun, umarım sen de bana hakkını helâl etmişsindir hocam, çok kahrımı çektin işlemlerde bitmedi gitti sorularım.
11-10-2020

   Hani*** Karas*** - AKSARAY

Konu:Bağlama Büyüsü

Hocam ben size sevgilim için bağlama büyüsü yaptırdım. Erkek arkadaşımla 3 yıldır birlikteyiz. Evlilik için adım atmayı düşünüyorduk. Kafamızda bütün planı yapmıştık tarihler düğün ve nişan mekanları her şey hazırdı. Ancak son zamanlarda değişmeye başladı. Bana olan ilgisi ciddi boyutta azaldı. Ayrılık noktasına geldik. Üstelik ayrılık hiç gözünü korkutmuyordu. Kaybetmekten korkmaz hale gelmişti. Düğün konusunu açmama bile müsaade etmiyordu. Konuşmaya kalktığımda kavgaya dönüyordu her şey. Ailesinden birkaç kişi araya girdi ancak buna rağmen ilişkimiz bir türlü düzelmiyordu. Hatta bu süreçte bir ayrılık yaşadık ve benim ısrarlarımla tekrar barıştık ancak eskisinden de kötüydü bana karşı. Ben çok seviyor ve ayrılmak istemiyordum. Bir yakınımın tavsiyesi üzerine medyum hocayla görüştüm. Kendisine durumu anlattım. Bağlama büyüsünün ise yarayacağına karar verdik. İşlemler başladı ancak daha işlemler tamamlanmadan erkek arkadaşım bana karşı değişmeye başladı. Artık daha iyi davranıyor. Hatta eskisinden bile daha iyi. İşlemler bittikten sonra ilişkimiz tamamen düzene girdi. Evlilik kararını tekrar gözden geçirdik ve şu an nişanlıyız. Düğüne gün sayıyoruz. Medyum hocam bütün bunları zaten biliyor. Ancak benimki gibi müdahale gerektiren bir durumu olanlar için buraya da yazmak istedim. Kesinlikle iletişime geçin. Sorununuz her ne olursa olsun çözümü kendisinde. Üstelik kısa sürede kesin ve uzun vadeli çözümler. Çok teşekkür ederim hocam.
08-08-2019

   Remz*** Güld*** - AKSARAY

Konu:Büyü Bozma

Ne yaşadığımı, ne zor günler geçirdiğimi bir ben bir Allah biliyor. 2 senelik evliliğimizde hiçbir sorun olmadan her gün çoğalan aşkımızla eşimle çok mutluydum. Annesinin beni istememesi, arkamdan söyledikleri bile umrumda olmuyordu. Bir haftalık iş gezimden geldikten sonra bir şeyler ters gitmeye başladı. Eşim benimle sohbet etmiyordu. Küçük olaylardan bile kavga çıkarıyordu. Bıraktığım adam gitmiş yerine sanki yenisi gelmişti. Geçici bir durum olduğunu düşünüp ilk zamanlar alttan aldıysam da zamanla işler çığrından çıkmaya başladı. Ben de bir süre ayrı yaşamamanın ikimiz için de iyi olacağını düşünüp annemlerin yanına geldim. Onlara durumu anlatıp artık beni sevmiyor galiba hayatında başkası var dedim. Aşkımızın büyüklüğünü bildikleri için iki üç haftada bitmez dediler. Bir gün bu olaylar konuşurken yengem seni bir medyuma götürelim belki büyü yapılmıştır dedi. Çaresizlikten teklifini kabul ettim. Medyuma gittiğimizde olayı anlatınca bakalım dedi. Ruhlarla iletişime geçip senin kocanın yediği yemeğe büyü katmışlar aranızı bozmuşlar dedi. Olmaz kim yapar eder derken yengem sen yokken yediği yemeklerde vardır dedi. Medyum bozduktan sonra büyüyü kimin yaptığını öğrenebilir miyiz dediğimde söylemek istemedi. Harf verdi bir de bu kişiyi uzağında arama dedi. Eve dönüp eşime sanki muhabbet ediyor gibi ben yokken yemek işi seni zorladı mı sürekli dışarıdan mı yedin dedim. O da yoo annem her gün yemek getirdi bana dediğinde başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Olmaz dedim, yapmaz oğluna bu kadarını ama medyumun verdiği harfler bile uyuyordu. O gün bu gün ne kimsenin getirdiğini yerim ne yediririm. Bu işler çok korkunç ve beklenmedik insanlardan çıkıyor. Buradan büyü bozup tekrar mutlu olmamızı sağlayan medyumumuza teşekkür ediyorum.