AKREP BURCU 2016

Akrep burcu için hayat ya hep tir ya hiç tir. Akrep burçları için bir ortası yoktur. Başladıkları bir işi bıraktıkları da görülmemiştir. Burçlar içinde en ciddi, en iyi sır tutan ve yine en gergin ve asabi bu burcun insanlarıdır. Her daim açık sözlü olup diyecekleri ne varsa her zaman derler, her zaman kendini iyi şekilde savunur ve saldırıya her zaman hazırdır. Bu insanlarla baş etmek çok zordur. Sinirlendikleri zaman kimse onların karşısına olmak istemez, çünkü kırıp dökerler. Bununla birlikte yapılanları unutmaz ve kin tutarlar, bu insanları gülerken görmek zordur. Gülmeyi pek sevmezler, her zaman ciddi bir görünüşleri vardır. Kişiliklerinin çok sağlam olması insanların onlara güvenmelerinin en önemli sebebidir. Bu insanlar her zaman sadıktırlar. İhanet aldatmak onlardan çok uzaktır. Tabi bu insanların sevimli oldukları da bir gerçektir ve aynı zamanda oldukça cömerttirler.
2016 yılı ile birlikte kendinizde bir yenilenme süreci başlatacaksınız. Kendinizle ve kendi hayatınız ile ilgili çok güzel kararlar alacaksınız, bu yıl hiç olmadığınız kadar kararlı davranıp harekete geçeceksiniz. Her ne kadar geçtiğimiz yıl da bitip tükendiğinizi hissetseniz bile bu yıl size çok güzel şeyler getirecek ve sizin kurtuluş yılınız olacak gibi görünüyor. Sadece hayatınızda değil kendi iç dünyanızda da bir yenilenme görünüyor. Yine yeni bir hayata adım da atabilirsiniz, hayatınız adına alacağınız büyük kararlar var. Kendini çok güçlü hissedeceğiniz 2016 yılı size ihtiyacınız olan enerji ve gücü verecek.
İş hayatınızda büyük yeni gelişmelerle birlikte yeni gelişmelerde sizi bekliyor olacak, bi çok fırsat var önünüzde ve siz bunları çok iyi değerlendireceksiniz. İş hayatında yılın ikinci yarısında zorluklar yaşayabilir fakat üstesinden gelmeniz büyük olasılık. Siz akrep burçları pes etmeyi bilmediğiniz için büyük başarıla imzanızı mutlaka atacaksınız. Aşk hayatında ise, köklü bir değişim olacak, siz kısa süreli ilişkilerin size fayda sağlamayacağını bildiğinizden dolayı hep önünüze gelene evet demeyecek kadar akıllısınız ve bu yüzden mantıklı kararlar alacaksınız. Bu yıl sizin kurtuluş yılınız ve siz fırsatları çok iyi değerlendirmelisiniz.

bir yorum bırakın