ADET KANIYLA BÜYÜ

Adet kanıyla yapılan büyüler papaz büyüler arasında yer alır ve çok etkili büyüler arasında yer almıştır her zaman. Bayanların erkekleri ellerinde tutmak için yaptıkları ve ya yaptırdıkları en iyi büyülerden biridir. Bu büyü yapılırken kadının adet kanı kullanılır ve büyüyü yapacak olan kişi bu elindeki adet kanına belirli zaman ve sürede çeşitli okumalar yapılır ve bununla birlikte yine adet kanı çeşitli işlemlerden geçirilerek işlem tamamlanır ve bu işlemlerden tamamlandıktan büyü yapılacak kişiyi bu kan içirilir ve ya yedirilir. Büyü yapılan erkek bu kanı yiyip ve içip büyü amacına ulaştığında gözü büyü yapan kadından başkasını göremez hale gelir, büyük bir aşk ile o kadına bağlanır ve başka kadınlardan uzak durur, böyle bir durumda olan erkek o kadından başkasını aklının ucundan bile geçirmez, bu büyü çok etkili bir büyü olmasının yanında yapımı hiç kolay değildir, böyle büyüleri genellikle papazlar yapmaktadır. Hocalar büyünün yapılış tarzından dolayı yapmak istemezler, dinimize göre haram kılınan yol ve yöntemlerden yapıldığı için bu büyüleri hocalar yapmak istemezler ve bir papaza yönlendirirler.
Papazların yaptığı büyüyü ancak bir papaz bozabilir inancı insanlar arasında çok yaygındır ancak papazın yaptığı bir büyüyü Müslüman olan bir hoca da bozabilir. Bu yüzden bozulması imkansız büyüler yoktur. Her büyünün bir bozulma yolu ve yöntemi vardır. Adet kanıyla yapılan büyüde kadınlar aşk cinsellik sadakat için bu büyüyü seçmektedirler. Çok etkili bir büyü olduğundan dolayı kadınlar bu büyüyü yaptırmayı tercih ederler ve bununla birlikte kadınlar çoğunlukla erkeklerini eve bağlamak için yaparlar ve çoğu erkek eve bu büyü ile çok bağlı olurlar ve gözleri ailesinden başkasını görmez.
Her ne kadar papaz büyüleri arasında olsa da adet kanıyla yapılan bu büyü çok tercih edilen ve yine çok etkili büyüler arasında yer almaktadır. Her ne kadar iyi amaçlar için yapılsa da bu büyü papaz büyüsü arasında yer alır ve yapılış şeklinden dolayı haram olarak kabul edilmiştir.

bir yorum bırakın