ADET KANI

Adet kanı kadınlara has bir durumdur ve belirli zaman aralıklarında kendini tekrarlayan bir durumdur. Büyü çeşitlerinin ne kadar fazla olduğunu bilmeyen yoktur. Adet kanı ile yapılan büyülerde bulunmaktadır. Kadının ay başı kanı kullanılarak yapılan büyüler eşleri ve ya kendisine bağlanmasını istediğin erkeğe karşı yapılan bir büyüdür. Bu büyüyü en çok papazlar yapmaktadırlar, erkeğin menisi , kadının ay başı gibi malzemelerle yapılan büyüler dinimizde haram olan yöntemlerdir ve bu yüzden bu büyüleri en çok papazlar yapmaktadırlar. Büyüler için çok etkili büyülerden birisidir adet kanı ile yapılan büyüler.
Adet kanı kullanılarak yapılan büyülerde kadın erkeğini eve bağlamak için yapabildiği gibi sevdiğini kendine bağlamak isteyen kadınların da sıklıkla tercih ettiği bir yöntemdir bu büyü. Adet kanı ile yapılan bu büyü ve ya büyülerde kadının ay başı kanı istenir ve bu ay başı kanına çeşitli dualar ve işlemler yapılmasının ardından büyü tamamlanmış olur ve bu tamamlanan büyü sonrasında kadın her kimi kendisine bağlamak istiyor ise, çeşitli yol ve yöntemler kullanarak o adet kanı yedirilir ve ya da içirilir, bu işlem de tamamlandıktan sonra büyü etkisini göstermeye başlayacaktır mutlaka, bu büyü kendisini çok çabuk gösteren bir büyü olarak çıkar karşımıza. Büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiyi ilk olarak düşünmeye başlayacak ve bir süre sonra o kişiden başka birini düşünemeyecek duruma gelecek ve ilk fırsatta o kişinin yanında olmak isteyecektir. O kişi ile sürekli vakit geçirmek isteyecektir. Büyü etkisi böylelikle göstermiş olacaktır.
Adet kanı ile yapılan büyüyü kadınlar çok sık istemektedir. Kocası ile arası bozuk olan kadınlar ve ya sevdiği ile ayrılık eşiğine gelmiş olan kadınlar bu büyü yolunu ile sevdiklerini ve ya kocalarını kendilerine ve ya evlerine bağlayabilirler. Bazı erkeklerin dışarı hayatı yani hovardalık hayatı çok olan erkekleri bu büyü ile evlerine bağlayarak eşlerine aşık etmek mümkündür. Bu büyü zaten aşk sevgi cinsellik gibi duygular ile yapılan bir büyüdür diyebiliriz. Çok dikkat edilerek yapılması gereken bir büyüdür.

bir yorum bırakın